timine

Regisztráció dátuma: 2017. október 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. október 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Men Energy Szemkörnyékápoló Roll-On

Balea Men Energy Szemkörnyékápoló Roll-On
2017. november 20.

Nagyon vágytam rá, de sajna nekem se hozta el a megváltást. Pár hónapja már hűségesen kenegetem vele a szemem környékét, de azon kívül amit előttem leírtak: a kellemes, hűsítő érzet (engem nem csípett sosem) + a golyócska masszírozó hatása + a jó érzés, hogy ma is letettem valamit a szemkörnyékápolás asztalán, semmi különlegeset nem tapasztaltam. Irigylem azokat, akik igen :(

Garnier Micellás Arctisztító Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Garnier Micellás Arctisztító Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2017. november 20.

Itteni vélemények alapján ruháztam be rá. Alig vártam hogy elhasználjam a Baleásat és végre ezt kezdjem el használni.. teszi a dolgát, de egyáltalán nem érzem, hogy annyival jobb lenne, és ahhoz képest hogy illatmentes, mégis van valami fura szaga, ami nagyon nem tetszik az orromnak. Keresem még az igazit.

Kallos Korpásodás Elleni Hajerősítő Sampon

Kallos Korpásodás Elleni Hajerősítő Sampon
2017. november 20.

Korpa ellen szereztem be, és arra nekem tökéletes! Zsírosodás ügyében nem nagyon tudok nyilatkozni, szerintem ugyanolyan mint előtte, ugyanúgy heti 2x mosom. Előtte használhattam bármilyen drága vackot, a korpán nem segített semmi (még a gyógyszertárban kikevert szerek is csak időlegesen), ez viszont csodaszer! Mióta ezt használom nem viszket a fejbőröm és a hajam se 'havazik' ha elöl megrázom. Egyetlen hátránya, hogy tényleg többet kell belőle nyomni az általam megfelelőnek gondolt adagnál, és még úgyis alig habzik, de a korpa eltüntetéséért ezt simán elnézem neki.