timise

Regisztráció dátuma: 2013. február 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. február 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution
2014. január 7.

Kedvezményesen jutottam hozzá az ünnepek előtt, nagyon hatékony és lelkesen használtam, de sajnos rá kellett jönnöm, hogy ettől hullik egy lemosás alkalmával átlag 3(!) szempillám. Könnyes búcsút vettünk így, az arcomra van, hogy még használom és ott bevált, de ezzel nálam sajnos a fiók aljára küzdötte magát.

Vichy Idealia Normál-Kombinált Bőrre (régi)

Vichy Idealia Normál-Kombinált Bőrre (régi)
2013. november 8.

Nem vártam sokat tőle, de az illata nagyon tetszett, úgyhogy már egy hónapja kenegetem minden lemosás után, hogy ne húzódjon a bőröm. És csodák csodája, nem emlékszem mikor volt utoljára ilyen szép a bőröm, mint most ennyire kevés alapozóval. Igaz, hogy a változás nem egy hét után jelentkezett, de meg vagyok vele elégedve és a bőrömet sem csípi még a pattanásoknál sem. A hozzá tartozó Idéalia BB-krémet használom a legtöbbet.

Avon Ideal Flawless Matt Hatású, Hab Állagú Alapozó

Avon Ideal Flawless Matt Hatású, Hab Állagú Alapozó
2013. október 11.

Nekem ez hozták egy másik rendelésem helyett, de gondoltam annyi baj legyen, ezt még úgy se próbáltam. Nagyon tetszik a kiszerelésétől kezdve a könnyű és kezelhető állagán át a tartósságáig minden. Nekem kicsit kiemeli a szárazabb részeket az arcomon, ezért sajnos egy csillagtól meg kell fosztanom de egyébként abszolút kellemes meglepetés volt.