Timitami

Regisztráció dátuma: 2017. február 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. február 10.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Normál/Kombinált Bőrre 35+

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Normál/Kombinált Bőrre 35+
2020. május 31.

Olcsó krémeket kerestem tavasz elején, és a Hélia D-re esett a választásom, a cell concept volt az első. Az meghozta a kedvem a márkához, és a húsvéti akcióban megvettem ezt a szérumot is. Nagyon jó az állaga, üde, frissítő az illata, azonnal beszívódik, szereti a bőröm. 2 pumpálásnyit használok arcra, nyakra, ha dekoltázsra is akarok kenni, akkor 3 pumpálásnyit nyomok belőle. Szép a szérum világoskék színe is. Önmagában kevésnek találom, de ez szérum, eleve krém alá vettem, és nagyon szuperül működik a cell concept 45+ nappali krémmel, szép, egészséges a bőröm tőle, feszes, hidratált, puha az eredmény. A csomagolása is tetszik. Az árához képest nagyon jó. Mondom ezt annak ellenére, hogy látványos változást nem tesz a bőrrel, szemmel láthatót, de feltölti vízzel a bőrt és ez nagyon kellemes érzés, plusz jó a tudat, hogy pufinak érzem a bőröm. Szeretem felkenni. A krém, a cell concept 45+ sokat ad hozzá, és úgy szép a látvány. Talán fiatalabbnak láthatóbb változást okoz.

Hélia-D Age Control Bőrfiatalító Éjszakai Krém

Hélia-D Age Control Bőrfiatalító Éjszakai Krém
2020. április 18.

Olcsó krémet kerestem, így esett a választásom erre. És nem bántam meg. Ár-érték arány kiváló, sok drágább krémet kenterbe ver. A saját szérumával együtt használom éjszakára, és reggelre szép sima, táplált a bőröm. Nem vagyok ráncos, így a ránctalanító hatását kevésbé tudom megítélni, de az orrom és szám közti vonalak halványabbak. Annak ellenére, hogy szérumot kenek alá, a krém gyorsan beszívódik. Élvezet a használata, mert kellemes virágos illata van, ami nekem tetszik. Tartalmas, tápláló krémnek találom. A tégelyével nem vagyok maradéktalanul elégedett, egyrészt emlékeztet fiatal kromra, amikor anyukám használt Hélia-D kencéket, és ettől olyan ósdi érzésem van, de nem is ez a nagyobb gond, hanem a tégely formája. Nehéz lesz majd az aljáról kikapirgálni a krémet, amikor már nagyon fogyóban van. De a krém jó.

Helia-D Age Control Plus Sejtmegújító Szérum Argán Őssejt Kivonattal és Hyaluronsavval

2020. április 18.

Azért vettem, mert olcsó kencét kerestem, így esett a választásom erre. Nekem nagyon tetszik, bőven jobb, mint gondolni mertem. Éjszakára kenem fel az Age Control éjszakai krém alá, és reggelre nagyon szép kipihent, hidratált, táplált a bőröm. A szérumot szemkörnyékre is javasolják, oda is éjszakára használom, és rendben van tőle a szemem alja, hidratált, szép világos. A homlokomom hetek óta volt egy gombostűfejnyi pirosság, ami ennek a kencének a használatával elmúlt. Úgyhogy tud valamit ez a szérum. Szép áttetsző, gyorsan, de tényleg gyorsan beszívódó szérum. Elégedett vagyok vele, megéri az árát. Nekem legalábbis bevált.

1 MÁRKA