Timitami

Regisztráció dátuma: 2017. február 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. február 10.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Mádara SOS Intenzív Bőrmegújító Hydra Szérum

Mádara SOS Intenzív Bőrmegújító Hydra Szérum
2020. február 7.

Termékmintám volt belőle, csak az ára miatt nem vettem még meg, de ettől olyan szép lett a bőröm, mint semmi mástól. Tökéletesen feltölti a bőrt, olyan egyenletes, mint - csak ismételni tudom magam - semmi mástól. És nagyon jó érzés viselése a bőrnek akár egész nap is, ahogy a bőrkép is nagyon szép egész nap. Ez tényleg beszívódik, de be ám. Adtam már több mindenre 5 csillagot, erre 8-at kéne, annyira jó az általam használt más krémekhez képest. Ha lenne rá akció, azonnal megvenném, de azt is el tudom képzelni, hogy ha elfogy a jelenlegi krémem, erre és más Mádara termékekre ruházok be. Rendkívül elégedett vagyok velük , és az hab a tortán, hogy mindenmentes és nem tesztel a mára állatokon.

Mádara Regeneráló Éjszakai Krém

Mádara Regeneráló Éjszakai Krém
2020. február 7.

Szuper kence, rögtön kenés után csodás a bőröm tőle, reggelre pedig halványabbak a ráncok és kisimult a bőröm. Annyira jól szívódik be, mint semmi más, és nagyon jó érzés a bőrnek. Feltöltődik, kisimul, megszépül tőle a bőr. Sajnos még csak termékmintám volt belőle, ami aért több éjszakára elég volt. Most valamivel drágább, mint az itt feltüntetett ára, őszintén szólva nekem borsos ahhoz képest, hogy a hasonló árú pl. Yves Rochert nagy kedvezménnyel tudom megvenni. Bár YR-t is szeretem, de ez a Mádara jobb. Az én bőrömnek mindenképp jobb. Azért rendszeresen figyelem, hátha lenne rá akció, mert nagyon szívesen vennék belőle.

Mádara Hidratáló Szappan Jázminnal

Mádara Hidratáló Szappan Jázminnal
2020. február 7.

Valóban remek arctisztító, azt kell mondjam, a legjobb, amihez szerencsém volt. Valóban hidratál, nagyon jó állagú, szépen selymes érzetűen siklik a bőrön. Tisztító és hidratáló hatása kenterbe ver mindent. Egyedül az illata fura számomra, olyan szúrós kissé, de ez ízlés kérdése. A szer maga halvány, áttetsző szürke, és nem kell sok belőle egy alapos arcmosáshoz, ráadásul kellően habzik. Az csak hab a tortán, hogy natúr termék. A kiszereléshez (300ml) az ára se elszaladott, volt már ettől jócskán drágább tisztítóm, de az közel sem hidratált úgy, mint ez. Arcmosás után mindig friss, kellemes tapintású a bőröm. Volt termékmintám Mádara krémekből, ha azokat használtam utána, egyszerűen csodás lett a bőröm. Én nagyon elégedett vagyok vele.

1 MÁRKA