Timitami

Regisztráció dátuma: 2017. február 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. február 10.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Skintegra Sphynx

Skintegra Sphynx
2021. július 14.

Egy ideig biztos ez lesz a szemkrémem, nekem nagyon tetszik. Hamar beszívódik, simítja az apróbb szemkörnyéki ráncokat, sokkal egyenletesebb a szemem alatt a bőr és némileg világosít is, így el tudom képzelni, hogy karikák ellen is hatásos lehet. Reggel és este is használom, így elég hamar észrevehető a hatása. Fehér krém, nevével ellentétben krém és nem gél. Én továbbra is az ujjbegyemmel viszem fel, de érdekes a kinyomó kialakítása, lehet, azzal is lehetne és akkor nem az ujjbegy szívná be a krém egy részét - még nem próbáltam azzal. Szerintem elfogadható áron van azt tekintve, hogy anti aging krém. Hagyok időt a feleknése után, csak később festem a szemem, így nekem működik, de másképp nem is próbáltam. Nekem megéri.

Paula's Choice Resist Skin Restoring Moisturizer with SPF50

Paula's Choice Resist Skin Restoring Moisturizer with SPF50
2021. július 14.

Annyira szeretnék "tudatos" lenni, annyira szeretném szeretni, de nekem nagyon elnehezíti a bőröm, alig várom este, hogy lemoshassam. Szerintem nem szívódik be, fényes és csúszós a bőröm tőle. Pedig normál bőröm van, elvileg jónak kéne lennie. Igaz, én szérumokat is kenek alá, mert a Skinsmart így tanácsolta. Az én szememet nem irritálja, se az arcbőrömet, biztosan van hatása, és az illata is bejön, tipikus strandillat, de nem kedveltem meg az előbbiekben említettek miatt.

Douglas Home SPA Harmony Of Ayurveda Regeneráló Testápoló

Douglas Home SPA Harmony Of Ayurveda Regeneráló Testápoló
2021. június 20.

Ajándékba kaptam, nincs rossz illata, de nem nyűgöz le, ezért magamtól nem vettem volna meg. Viszont írtó jó viselet tőle a bőröm. Csodásan beszívódik, kevés is elég belőle, nagyon jól el ehet oszlatni, selymes érzetű krém. Nem véletlen, hogy annyi az ára, amennyi. Csak az illat miatt vonok le 1 csillagot, ha tetszetősebb lenne az illata, 5 csillagot adnék rá. Megéri az árát.

1 MÁRKA