Timitami

Regisztráció dátuma: 2017. február 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. február 10.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Balea Testápoló Olaj Méz-Levendula Illattal

Balea Testápoló Olaj Méz-Levendula Illattal
2019. március 5.

Le kell szögeznem, hogy nem vagyok Balea fan. Ha volt is terméke a márkának, amit kedveltem, soha nem vettem újra, sőt félen elhasználva elfeledkeztem róla. Néha azonban el tudok csábulni, mint ez esetben is. Nagyon guszta a külseje, ezért elkezdtem olvasni a leírását, amelyben megpillantottam, hogy levendulás. Na ekkor valóban elgodolkodtam a vásárláson, hiszen szeretem a levendulát. Aztán visszatettem, majd perc múlva mégis megvettem. :-) Mindjárt ki is próbáltam, és azt kell mondjam, örülök, hogy megvásároltam. Az én bőrömön makulátlanul beszívódik, pedig nem spórolok vele, felkenés után lehet is öltözködni. Az illata nagyon tetszik, ez a méz és levendula keverék nagyon az ízlésemnek való. Édes, de levendulás is, ráadásul tartós az illat, napközben meg-megcsapja az orrom a bőrömről ennek az olajnak az illata. Persze ahogy telik az idő, alább hagy az illat, mindenestre számomra pozitívum, hogy nem illan el rögtön. A bőröm egész hidratált lesz tőle, kellemes érzetű, de ebben a tekintetben van némi hiányérzetem. Nem húzódik, vagy ilyesmi, de lehetne puhább, simább. Nincs összehasonlítási alapom, ez az első testolaj, amit használok, és elégedett vagyok vele. Ráadásul nem kerül vagyonba.Az illata azonban mindent visz.

Golden Rose Rich Color Körömlakk

Golden Rose Rich Color Körömlakk
2019. február 18.

Szuper kis körömlakk ez, egy és két rétegben is szépen fed, fedőlakkal is szép és tartós, nekem 2 rétegben fedőlakkal másfél hetet is kibír. SZeretem az ecsetjét is, könnyű vele felvinni. Az ára pedig fantasztikus, ehhez a minőséghez képest nagyon is kedvező az ára, tervezek több színt venni belőle, egyelőre egy piros van, amivel nagyon elégedett vagyok.

Yves Rocher Riche Creme Jótékony Hatású Szemkontúr Krém

Yves Rocher Riche Creme Jótékony Hatású Szemkontúr Krém
2019. február 17.

Kellett pár nap, mire megszokta a szemkörnyékem, de ennek ellenére nagyon elégedett vagyok vele. Szép, ápolt tőle a szemkörnyék, látszatra simítja a ráncokat is. Fura, hogy illatmentes, de így is szimpatikus krémecske. Puha, hidratált tőle a szemkörnyék.

1 MÁRKA