timity

Regisztráció dátuma: 2012. december 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. december 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Alterra Nedves Arctisztító Kendő Bio Aloe Verával

Alterra Nedves Arctisztító Kendő Bio Aloe Verával
2019. június 12.

Gondoltam átmenetileg "kiváltom" a sminklemosóm, ameddig nem találom ki milyet vegyek, és ezt dobtam a kosaramba.. Nagy hiba volt! Iszonyatosan kipirosodott az arcom tőle! Ez még hagyján, de olyan szinten, hogy hideg vízzel hiába mostam le a "maradékot", csípte a bőröm. Kb. mint ha csípős paprikával kentem volna...Még órákkal később is égett a bőröm, és viszketett, pedig az összetevői alapján nem gondoltam volna. Szinte az egész csomag megvan, takarításhoz jó lesz.. Érzékeny bőrűeknek egyáltalán nem ajánlom!

Isana Style2Create Coconut Kiss Szárazsampon

Isana Style2Create Coconut Kiss Szárazsampon
2018. június 25.

Az összetevői nem túl szépek, de simán ér annyit mint a Batiste! A hatás tökéletes, az illata tömény kókuszra hajazó, de viselhető.Szépen el lehet dolgozni , nem hagy foltot, és sehol nem lesz fehér a hajam. Sőt, még egy kis volument is ad. Simán 2 napot is ki tudok vele tolni a következő hajmosásig. Már másodszor vettem újra. Remélem állandó termék lesz és nem csak limitált kiadás. -1 csillag az összetevők miatt.

Astor Color Waves Szemhéjpúder

Astor Color Waves Szemhéjpúder
2018. június 25.

Sötétkék és nude árnyalatokban van meg, mindkettő borzalom. Ha nem applikátorral dolgozok, hanem ecsettel, akkor semmit nem ér.. Konkrétan nem vagy csak alig lehet felvenni a színt. Applikátorral egy fokkal jobb, de nem az igazi. Ráadásul elég halvány, de gondolom a por felvétele, és felvitele miatt..Illetve ezek a "hullámok" sem segítik az egyenletes szín felvételét. Mindkettőt úgy kaptam, egy forintot nem költenék rá. Egyedüli pozitívuma a doboza, nem mozgósodik ki a teteje.

3 ÖSSZETEVŐ

Aloe Barbadensis Leaf Polysaccharides EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen