timity

Regisztráció dátuma: 2012. december 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. december 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Nr. 10 Schüssler Natúr Arckrém Rosacea Kezelésére

Nr. 10 Schüssler Natúr Arckrém Rosacea Kezelésére
2020. december 2.

Az egyik legjobb arckrém amit eddig használtam. Tetszik, hogy gyorsan beissza a bőröm, nem marad utána ragacsos réteg, és néhány perccel később már lehet is rá sminkelni. Kicsit talán lehetne "sűrűbb", hidratálóbb, de nekem azt a krémet még nem találták fel. Reggel és este használom. Valóban nem pirosodik a bőröm a használata után és nincs is húzódó, kellemetlen érzés. Nagyon enyhe illata van,ami nekem tetszik. Már a második tubust használom, és újra fogom vásárolni, mert így télen különösen zavaró volt az arcpirosság, ezzel eddig kivédtem. 😊 Megérdemli a maximális pontszámot.

Schüssler Nr.1+11 Feszesítő Testápoló Száraz Bőrre

Schüssler Nr.1+11 Feszesítő Testápoló Száraz Bőrre
2020. november 27.

Az első amit meg kell jegyeznem, szeretem a Schüssler krémeket. Ez azonban nekem nem tökéletes. Az illata enyhe, gyorsan beszivodik. Az én bőröm nagyon száraz, és mire oda érnék, hogy jól bemasszírozom a bőrömbe, szinte már be is itta. Így aztán abszolút nem gazdaságos, ráadásul semmilyen "pluszt" nem ad. Kb mint egy Alverde testápoló, csak sokkal drágábban. A tubusos verziót nem igazán szeretem, szerintem egy pumpás sokkal higiénikusabb lenne, így csak 4 csillagot érdemel.

Alterra Nedves Arctisztító Kendő Bio Aloe Verával

Alterra Nedves Arctisztító Kendő Bio Aloe Verával
2019. június 12.

Gondoltam átmenetileg "kiváltom" a sminklemosóm, ameddig nem találom ki milyet vegyek, és ezt dobtam a kosaramba.. Nagy hiba volt! Iszonyatosan kipirosodott az arcom tőle! Ez még hagyján, de olyan szinten, hogy hideg vízzel hiába mostam le a "maradékot", csípte a bőröm. Kb. mint ha csípős paprikával kentem volna...Még órákkal később is égett a bőröm, és viszketett, pedig az összetevői alapján nem gondoltam volna. Szinte az egész csomag megvan, takarításhoz jó lesz.. Érzékeny bőrűeknek egyáltalán nem ajánlom!

3 ÖSSZETEVŐ

Aloe Barbadensis Leaf Polysaccharides EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen