TimyBlanco

Regisztráció dátuma: 2015. június 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. június 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás
2019. július 7.

Mostanában rákattantam a Lush arcápolási termékeire, kis kutatás után pedig a Mask of Magnaminty-t is beszereztem. Így nyáron különösen értékelendő a hűsítő hatása, puha "gyöngyöcskéi" pedig nagyon kíméletesen radírozzák az arcot. Nekem nagyon szép egyenletes bőrfelületet eredményez, annyira, hogy alapozó nélkül is simán kimehetek az utcára. Mattít is valamelyest, bár ha rásminkel az ember, akkor nem olyan tartósan. Én az előírtnál tovább szoktam az arcomon hagyni. Nagyon szeretem és biztosan újra fogom venni.

4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil

4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil
2019. július 7.

Mülleres-mindent összeszaglászós túrám során akadtam rá. Tetszett a doboza, mert Toszkánára emlékeztetett, tesztpapírra fújva is nagyon kellemesnek találtam, de az előzetes meggyőződésem, hogy most nem akarok gyümölcsös illatot, tovább hessegetett tőle. Aztán csak nem hagyott nyugodni. Ahogy pihent egy kicsit a papíron sokat enyhült a csípős citrusosság, előbukkant a bazsalikom és végtelenül szerethető, aromaterápiás lett a végeredmény. A bőrömön is ugyanígy viselkedett. Végre egy gyümölcsös, friss illat, ami nem olyan, mintha a gyerekosztályról vettem volna. Vissza is mentem érte. :)

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2019. július 7.

Ugyan csak teszterként próbáltam ki papíron és a bőrömön egyaránt, de a másodperc törtrésze alatt lettem egyetértésben sok előttem szólóval: ez a parfüm tökéletes! Kifinomult, számomra nem tolakodó, tökéletesre komponált illat, ami ebből kifolyólag nem átlag emberek pénztárcájára lett szabva, de pont annyira csodálatos, hogy megérje kicsit spórolni rá. Adandó alkalommal biztosan teljes üveggel fogok venni.