TimyeK

Regisztráció dátuma: 2015. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

CV Cadea Vera Anti-Pickel Tisztítókendő Pattanásos Bőrre

CV Cadea Vera Anti-Pickel Tisztítókendő Pattanásos Bőrre
2020. február 23.

Számomra nagyon bevált ez a kis kendő, bár én nem sminkeltávolításra használom, ugyanis ez véleményem szerint nem is sminkeltávolító kendő, hanem frissítő/ tisztító kendő. Épp ezért én arcmoss után tonik helyett használom, szépen áttörölgetem vele az arcom, nyakam, dekoltázsom és a hátam felső részét, ahol hajlamos vagyok kipattogni. Nagyon szépen nyugtatja a bőröm, összehúzza a pórusaim és reggelre pihe-puha, olajmentes az arcom. Amióta ezt használom, sokkal tisztábbnak tűnik az arcom.

Maybelline Matte Maker Mattító Púder

Maybelline Matte Maker Mattító Púder
2020. február 23.

Elhasználtam anno 2 fél tégelyt, mert sajnos mindkettő ripityára tört az idióta csomagolás miatt. Pozitívum, hogy igazodott a bőrszínemhez és szépen mattított, kevés kellett csak belőle. Negatívum: nehéz volt keveset felvinni az ecsetre, brutálisan porolt és könnyű volt piszkos, maszk hatást elérni. Lehet, hogy kellett volna rá Mac Fix+-t fújni. A szép összetevők miatt lehet, hogy megpróbálkozok vele mégegyszer.

Trend It Up Holo Eyeshadow Palette

Trend It Up Holo Eyeshadow Palette
2020. február 23.

Irizáló, króm szemhéjfesték. Nem túl pigmentált, nem építhető és porzik. Highlighterként tudom csak használni lehellett vékony rétegben, mert van egy világos alapszíne, így eléggé sápaszt. A zöld és a kék nehezen építhető be a sminkbe, mert nagyon természetellenesen hatnak. Nyári bulikban dekoltázsra tudom elhasználni. Pénzkidobás volt.

2 MÁRKA