TimyeK

Regisztráció dátuma: 2015. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour
2020. augusztus 3.

Nekem a Fatal Kiss nevű árnyalat van meg, ez egy szürkés-mályva szín. Nagyon krémes, szépen terülő rúzs, jól pigmentált és csókálló. Azonban kissé húzza és szárítja a szám még aláhidratálva is. Önmagában nem nagyon kenem fel, inkább más krémesebb rúzsra, és úgy már okés.

Update: végre találtam matt sötétkék rúzst, nagyon örültem neki. Sajnos csalódnom kellett, borzalmas az állaga ezeknek a rúzsoknak, felkenem és kőkeménnyé szárad, szinte feszül a szám tőle és ráncosodik. Viselhetetlen, irritáló száraz, nehéz érzetet ad. Sajnos kuka lesz a vége :( Még szerencse, hogy az akciós dobozból vettem pár száz forintért...

Essence Epic Sunset Eyeshadow Palette

Essence Epic Sunset Eyeshadow Palette
2020. augusztus 3.

Sokat dilemmáztam azon, hogy megvásároljam-e, van-e rá szükségem, használni fogom-e, hiszen eddig sosem kentem magamra kéket, sötét aranyat vagy lilát. De annyira tetszett az a sok élénk szín szépen elrendezve és maga a csomagolás, hogy bekerült a kosárba. Abszolút jó döntés volt! Anno tizenéve, amikor megvásároltam az első Essence termékeim a márka még leginkább a tiniket igyekezett megszólítani. Olcsón, egyszerű, de jó minőséű termékeket gyártott. Az utóbbi évek folyamán azonban egyre inkább a "luxus" márkákra hajaznak a termékei, mind csomagolásban, mind minőségben. Igen, tudom, nem luxus márka, de ad egy érzetet például ez a paletta. Gyönyörű intenzív, jól építhető színek, brutál szépen lehet kombinálni az árnyalatokat. A legtöbb nem porol, nem pereg. I <3 Essence

Rimmel Natural Bronzer

Rimmel Natural Bronzer
2020. augusztus 3.

Nagyon szeretem ezt a terméket, szép természetes hatású, jól pigmentált, szépen építhető bronzosító. 022 sun bronze árnyalatot használom, talán az a legsötétebb. Talán kissé narancssárgás árnyalatú, de mivel sárgás bőrtónusú vagyok, így rajtam természetesen áll. Ami számomra negatívum, az maga a csomagolás kialakítása, sajnos mindig összetöröm a tetejét, pár hónap után pedig magát a púdert is. Ezért nem vonok le, sajnos bénácska vagyok ezekhez a leemelős tetejű tégelyekhez. Az illata kellemes, újravevős.

2 MÁRKA