tinati

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Phi Coffee Espresso Ébresztő Szemkörnyékápoló

Phi Coffee Espresso Ébresztő Szemkörnyékápoló
2017. december 28.

Update: végre kipróbáltam az új csomagolásban is ezt a Phi-t. Szuper döntés volt a készitőktől, hogy csomagolást váltottak. Azt nem értem, hogy itt miért nem lehet az új csomagolását is látni ennek a kis csodának. :/

Nap mint nap használom ezt a kis csodát és azt kell, hogy mondjam, nekem nagyon bevált. Nagyon szeretem, hogy igazán natúr illata van. Érezni benne a szőlőmagolajat és a sheavajat. Nagyon vékony a szemem körül a bőröm és azonnal meglátszik rajta, ha nem alszom eleget. De ez a kis krém szuper jól regenerálja a bőröm. Meg is bolondulnék, ha parfümmel vagy más illoólajjal lenne dúsitva, hisz azok pont ártanának a legjobban. Nem vagyunk egyformák, nem szeretheti mindenki, én csak azt tudom, hogy én imádom és nekem nagyon de nagyon bevált. :)))

Phi CreamCoffee Arcápoló

Phi CreamCoffee Arcápoló
2017. február 16.

Ez a krém pont nekem készült! Az illata magával ragadó, azóta amióta használom, beszereztem egy diffuzort és ebben a krémben lévő illoolajjal illatositom a hálószobám. :) a krém állaga fantasztikus, gyorsan beszivodik, könnyű és mégis úgy érzem hogy nagyon jól táplálja a bőröm. Szerencsére nekem nem száraz a bőröm, inkább normalnak mondanám, igy ez egy tökéletes választás volt <3
Köszi Mariann, ismét szuper jól alkottál!!

Manna Coco Szappan Teafaolajjal és Shea Vajjal

Manna Coco Szappan Teafaolajjal és Shea Vajjal
2016. augusztus 10.

Mára már teljesen átszoktam a szappanokra. Próbálgatom még őket, nincs még kedvenc de ezt szerettem kifejezetten

1 MÁRKA