Tincs

Regisztráció dátuma: 2018. február 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. február 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Mizon Black Snail All In One Cream

Mizon Black Snail All In One Cream
2020. július 15.

Már majdnem elhasználtam egy egész tégellyel, és most kezdek rájönni, hogy mennyire megszerettem.

Nagyon kombinált bőröm van, amit el lehet rajta képzelni, az minden fellelhető. A karantén alatt gondoltam rendbe teszem a bőrápolásom, és hosszas kutakodás után gondoltam, ez egy nekem való krém lesz, mindent ígér amire szükségem van. Kicsit zselés, fehéres könnyű krém. Én egy szilikon aplikátorral nyúltam bele mindig, hogy ne koszoljam. Első hetekben kicsit csalódott voltam, nem kaptam tőle többet mint egy basic hidratálótól, és talán tavasszal nekem még kicsit kevés is volt, de kitartóan használtam. Nekem leginkább nappalra vált be, szépen hidratál sminkelés előtt, és a fényvédőmmel se veszik össze, de retinolos rutinú estékre is hozzá nyúlok.
A kupakja eléggé hülyére sikerült, de megbocsájtom. mert amúgy tényleg frankó krém, és erősen vacillálok, hogy újravegyem-e.

The Ordinary Matrixyl 10% + Ha

The Ordinary Matrixyl 10% + Ha
2020. július 9.

Számomra ez egy igazi csoda. Szagtalan és hasonló állaga van a to hyaluron szérumhoz, de szerencsére ez teljesen beszivódik, nem kukacosodik be ha netalántán túl sok is kerül belőle az arcomra.
Kb 1 hónapja használom (lehet, hogy picit kevesebb), de nagyon megdobta a bőrképemet. A karantén óta most voltam otthon először, és mindenki a csodájára járt a bőrömnek, hogy milyen szép, babát várok-e :D (nem). Kíváncsi vagyok, hogy kb 3 hónap után, amikorra igazán beérik egy termék mi fog még történni, mert eddig nagyon ígéretes. Szerintem mindenkinek ezt kellene kennie magára, sokkal boldogabb nemzet lennénk! :D

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2020. június 14.

Kb. 2 éve rájöttem, hogy már nem szeretem annyira a kedvenc parfümöm, ezért keresni kezdtem valami mást. Teljesen véletlenül kaptam ebből egy teszt adagot, és teljesen beleszerettem. Nagyon találó a neve, kicsit füstös illata van (szerintem a kávétól), akinek bejön a Lancome La nuit tresor-ja, vagy esetleg CH Good girl-je, annak szerintem ez is befog (és ez fordítva is igaz ezekre a parfümökre). Azonban bármennyire is szeretem az illatát, most a melegben egyáltalán nem kívánom, inkább hűvösebb időhöz passzol. Szerintem tartós illat, és nem csak úgy érezni, ha orral feltúrom a csuklóm, hanem szépen megtartja az auráját. Alig várom, hogy ismét használhassam.