Tindelou

Regisztráció dátuma: 2016. április 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. április 21.
Bőrtípus: -

Megnézem

p2 By Viszkok Fruzsi All Eyes On Me Szemhéjpúder Paletta

p2 By Viszkok Fruzsi All Eyes On Me Szemhéjpúder Paletta
2019. szeptember 26.

Az a baj, hogy nem szeretem ezt a palettát. Nagyon akarom szeretni, de nem megy. Az átmeneti és a barna szin miatt. Foltos, nem lehet elsatirozni. Rejtett szemhéjnél nélkülözhetetlen füstösíteni, mert különben fáradt és elnyűt lesz a tekitet. Nekem ez megy, benne van a kezemben, de ezzel a palettával egyszerűen kifakulnak a színek, a sminkelés végére eltűnik. Újra rá kell menni, és amihez én egyátalán nem vagyok hozzászokva az a mennyiség ami lepotyog, az brutális. Én a szememmel kezdek és utána csinálom meg az arcom többi részét, de konkrétan le kell törölnöm és újra kell kell kennem a fényvédőt, mert kb. afrikai színem lenne, ha azt úgy beledolgoznám a sminkembe. És előtte egy Makeup Revolution palettát használtam el, tehát nem egy Huda vagy Jeffreehez akarom hasonlítani. A kontúr paletta az bejött, ez nem annyira sajnos.
Még probálkozok vele, hátha változik a véleményem. Akkor átírom.

p2 By Viszkok Fruzsi Kontúr Paletta

p2 By Viszkok Fruzsi Kontúr Paletta
2019. szeptember 26.

Ez a kis paletta nekem, nagyon bejött. Tetszik a. Csomagolás, nagyon jól használható, hozza a drogrériás minőséget. Reggeli készülődésnél szuper, nem időpocsékolás. Nagyon szeretem, szép és gyors végeredményt lehet vele elérni.

Catrice Healthy Look Mattító Porpúder

Catrice Healthy Look Mattító Porpúder
2019. június 27.

Ezt a púdert egy ajánlására vettem meg még anno, de nekem sehogy sem működött. Most újra elővettem, hogy elhasználom vagy kidobom, mert már nem mai darab.
A helyzet a következő nekem a 010 Luminous Light árnyalatban van meg, de elég sötét, illetve az a rózsaszín, barack színű foltocska az kb. a termék egy harmadát teszi ki, tehát ezt leginkább egy lightos pirositónak tudom használni. Ha megpróbálom kihagyni az említett barackos részt akkor meg inkább bronzosítónak tudnám használni. De púdernek önmagában sehogyse, max. egy világossal összekeverve.
Igyekszem környezettudatossan elhasználni az utolsó porszemig, hogy ne szennyezzem vele feleslegesen a környezetet, de ne sajnálja senki, ha nem sikerült beszereznie, szerintem nem véletlen hogy, már nem kapható.
Amúgy a Catrice a kedvenc drogériás márkám, de ez a púder nem lett a szívem csücske.