Tinkatinka

Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Lush Sakura Testpermet

Lush Sakura Testpermet
2020. december 30.

Egy az egyben a RubRubRub testradír illata kifújáskor, de az idő elmúltával markáns jázminba fordul, ami nekem sok volt. Tovább adtam anyukámnak, aki nagy örömmel használja, és rajta valahogy nekem is jobban tetszik. :)

Got2be Straight On 4 Days Hajkiegyenesítő Spray

Got2be Straight On 4 Days Hajkiegyenesítő Spray
2020. november 1.

Az itt olvasott tapasztalatok alapján nagyon féltem, hogy pénz kidobás lesz, de kellett valami hővedelem, gondoltam a semminél jobb. Nekem sokkal, de sokkal jobb! Erős, vastagszálú hajam van (ne irigyeljétekakár egy egyszerű fonat is lakkot igenyel, ha azt szeretném, hogy 1 óránál tovább tartson) és már második napja olyan mintha most húztam volna ki, pedig egésznap védőruhaban, sapkaban dolgozom (covid-osztály) szóval bőven lett volna alkalma göndörödni és borzolódni. Ennyiért csodaszer.
Azt adta amit igért. Ha hosszabb távon csalódok benne, majd kiegészítem.

Ilcsi Karotin Extra Testápoló

Ilcsi Karotin Extra Testápoló
2020. március 12.

Hidratálás tekintetében nem hiszem, hogy akadna jobb.
Születésem óta atópiás ekcémás vagyok, és ez a testápoló sokat segített. Gyorsan felszívódik, és nagyon hatásosan hidratál, még az ekcémás fellángolások közti időt is kitolja.
Sajnos számomra az illata nagy probléma. Én még csak elviselem, mert a hatásért megéri, de a párom tisztes távolságra vonul tőlem, ha fölkenem. Mondjuk még ez se tart vissza, attól, hogy jövő télre újravegyem, ha nem találok jobbat. :)