Tinkatinka

Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Ilcsi Rozi Szérum

Ilcsi Rozi Szérum
2019. október 4.

Én ritkán sminkelek, viszont sokat biciklizem, sportolok egy komolyabb hidratálót még este se tudok felkenni, hogy másnap ki ne izzadnám, van egy kis rozaceám is, ezért ajánlotta ezt a kozmetikus. Beváltotta a hozzáfűzött reményeket, ha este kenem be vele az arcomat másnap csak akkor jön ki, ha hőség riadó van, és nagyon rendbe tette a bőröm.
Jön a tél vettem is belőle, kényelmes használni, és eddzéskor nem veszik el. Szerintem korrekt ára van, ebben a katgóriában (szérum) kifejezetten olcsó is, és nagyon kevés kell belőle, sokáig elég.

Ilcsi Érzékeny Extra Arctej

Ilcsi Érzékeny Extra Arctej
2019. október 4.

Csodaszer. Sokáig elég, többet is hajlandó lennék fizetni érte. Az illata nem világbajnok, de a hatása mindenért kárpótol.
Begyulladó miteszerek: még egy lemosás ezzel, viszlát. Kinyomott pattanás: plusz egy lemosás, viszlát reggelre. A porszerűen hámló száraz arcrészeim eltűntek.
Az állaga sokkal folyékonyabb a többi arctejhez képest, ez a legrosszabb, amit el tudok mondani róla.

Ilcsi Rózsaszirom Arctej

Ilcsi Rózsaszirom Arctej
2019. október 4.

Azt adja, amt ígér, de kicsit nehézkes, és az illatától sem vagyok elájulva.
Őszintén bevallom inkább kézkrémnek használtam, mint mindennapos arc tisztításra, viszont pont ezért nem éreztem pénz kidobásnak. Ápoló vagyok, nagyon sokat mosok, fertőtlenítek kezet, és nem volt még kézkrém, ami ilyen csodát művelt a száraz aszott kezeimmel, ujjaimmal. Mivel egy igényesebb kézkrém ára nem sokkal van ez alatt, és fele ennyit se használ, fele ennyi ideig sem elég, elképzelhető, hogy újraveszem télen, csak kéz krémnek.
Tehát ezért nem 5 csillag, mert arctej van ráírva, kéz krém helyett.