Tinkatinka

Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Skintegra Infrared

Skintegra Infrared
2022. április 14.

Nagyon untam az azelaint es a niaciamidot külön tárolni es rétegezni, de mindkettőt igenyli a bőröm.
Szintelen szagtalan, kellemes a használata a vizes állagot én jobban szeretem szérumoknál, mint a gélest, szoval nekem tökéletes.
A B-bombot hasznaltam előtte, aminek a hatóanyag tartalma túl magas volt az én bőrömnek, így nekem ez a kombinació jónak tűnik.
Ha valami nem oké jövök updatelni.

Skintegra Naro

Skintegra Naro
2022. április 14.

Csatlakozom a dícsérők sorához.
Amúgy is ki akartam próbálnia squalane-t és szinte véletlenül dobtam be a narot a kosárba...
Nagyon szaraz, nagyon erzekeny bőröm van, igazábol csak olajolat kéne használnom, de sajnos nagyon hamar patik lesznek tőlük, igy maradtam az extrém hidratálásnál.
De a Naroval azt hiszem fele annyit kell majd költenem hidratálóra.
Eszméletlenül pompás!

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2022. április 13.

UPDATE: 3. üveggel használom, és hatását tekintve látszik, ha nem használom, min. rozaceám van, tartja, amit ígér.
Viszont a 3. üveget DM-ből szereztem be, és nem tudom mi van, mi lehet, de elkezdett ocsmány módon(nem tudok kíméletes szót) összecsapzódni az arcomon. Gondoltam, na nem baj, biztos összeveszett valamivel, van ilyen. Kihagytam ezt-amazt, mindennel összeállt, na jó, akkor magában, és kevesebbet, és kevesebbet, hátha amiatt. Nem, magában is a legminimálisabb mennyiség is összeáll egy halvány fehéres rétegbe az arcom egyik-másik pontján, és ráadásul nem azonnal, hanem 1-2 órával a használat után, hogy véletlenül se tudjak segíteni magamon. Itthonra elhasználom, ami maradt, de elgondolkozom egy másik azelain használatán, van is jelöltem. (Érzékeny bőrűként nagyon tudok ragaszkodni 1-1 termékhez, és nagyon sokszor voltam elszenvedője az "elkrvulás" folyamatának egy kozmetikumban, csak és kizárólag a G&G termékek iránti maximális jóhiszeműség miatt vonok le csak 1 csillagot és nagyon remélem, hogy csak én fogtam meg egy rossz üveget.)

Most ismerkedek a skinsmart-os termékekkel, elég rapszódikusan ápolom a bőröm, mivel gyerek korom óta atópiás ekcémás vagyok húzodozok a keneckedéstől, ami nem muszáj. Viszont 30-as éveimbe lépve már igyekszem tudatosabb lenni, és sajnos úgy tűnik rozaceás is lett az arcomon, szerencsére még csak első stádium, be kellett látnom, hogy foglalkoznom kell az arcápolással(is).
Én nem vártam csodát tőle a vélemények alapján, még csak egy hete használom, abszolút rozacea prevenciós céllal. Van olyan termék, ami jobban leviszi a pirosságot, ez tény, de mivel nem drága, a használata nem rémálom, nem nehéz vagy ragacsos és nem tette szárazabbá az amúgyis száraz bőröm nem pontozom le és továbbra is használni fogom.