Tinkatinka

Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz

1 ELADÓ KRÉM

Ilcsi Karotin Extra Testápoló

Ilcsi Karotin Extra Testápoló
2020. március 12.

Hidratálás tekintetében nem hiszem, hogy akadna jobb.
Születésem óta atópiás ekcémás vagyok, és ez a testápoló sokat segített. Gyorsan felszívódik, és nagyon hatásosan hidratál, még az ekcémás fellángolások közti időt is kitolja.
Sajnos számomra az illata nagy probléma. Én még csak elviselem, mert a hatásért megéri, de a párom tisztes távolságra vonul tőlem, ha fölkenem. Mondjuk még ez se tart vissza, attól, hogy jövő télre újravegyem, ha nem találok jobbat. :)

Ilcsi Flavonoid Extra Testápoló

Ilcsi Flavonoid Extra Testápoló
2020. március 12.

Nagyon kellemes. 1 éve kezdtem az Ilcsi testápolókat használni, szóval próbálgatom.
Ennek én imádom az illatát, viszont semmi extra. Atópiás ekcémás is vagyok születésem óta, szóval az is nagy szó, ha egy testápolót minden gond nélkül kényelmesen tudok használni.

Lush What Would Love Do? Parfüm

Lush What Would Love Do? Parfüm
2020. február 15.

Nekem most már 2. éve ez az abszolút kedvenc illatom télen-nyáron, ezért lehet kicsit elfogult is vagyok.
Nem ismétlem, amit a többiek leírtak, talán csak annyit tennék hozzá, hogy gyümölcsös illatként a levendulával számomra van benne valami frissítő érzet, ezért szeretem nyáron is.
Nem burkol be, de nem is illan el teljesen és emiatt a könnyedsége miatt nem tolakodó vagy harsány. Nálam nagyon hangulat függő, hogy milyen illatot hogy érzek magamon, és ez minden körülmények között helyt áll. Ha szomorkás vagyok felvidít, ha vidám vagyok rátesz.
Most fogy el az első 100 ml, és még mindig nem állok készen a szakításra, bár más parfümöket is használok, szeretek.:)