TinkaWeeks

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Robert Piguet Petit Fracas

Robert Piguet Petit Fracas
2018. február 14.

Tündéri! Imádni való illat!! 1 ml mintát próbáltam, 1-1 pöttyöt tettem a csuklómra, fülem mögé, tarkómra. Isteni finom, édes - de nem émelygős- illat. Tartós a bőrömön, a sálamról, ruhámról lerobbanthatatlan, de kimosható :) Mikor először megéreztem az illatát egy hercegnőt láttam magam előtt. A Hercegnőt, hófehér, lehelet finom csipke kesztyűben----nem tudom, miért, de a csipke kesztyűt nagyon erősen látom a képen. Nőies, bájos, fiatal, gyönyörű, minden ízében kifinomult, de nem sznob. Játékos, de nem pajzán, vagy kihívó. Magabiztos, mégsem öntelt. Kiegyensúlyozott. Nem mondanám szexisnek az illatot, nem azt a fajta nőies érzést kelti bennem, hogy egy szexis, vad, dög lennék.... mert szerintem ez az illat nem is erről szól. Ám mégis magabiztossá tesz a viselése. Csak úgy, önmagam miatt, nem azért, amit esetleg másokból kivált.
Szeretném megrendelni fújósban, de tartok tőle, hogy úgy másként viselkedne a bőrömön, mint így, "pöttyentve" Kíváncsi vagyok az anyaillatra.

Isana Indian Passion Krémtusfürdő

Isana Indian Passion Krémtusfürdő
2018. február 12.

Pár napja vettem, kellemes sűrű habja van, egyelőre nem szárítja a bőröm. Mikor otthon a tubusból szaglásztam annyira ismerős volt az illata, tudtam, hogy nekem van/ volt ilyen illatú parfümöm, de nem tudtam rájönni, mi az. Majd mikor használtam, akkor fejtettem meg. Számomra Paco Rabanne Olympea-jára hasonlít, ami fura, mert annak az illatjegyei között sehol sem olvastam tonkababot. Csípősen édes, már már taszítóan tömény. Fürdés után enyhén érződik az illat.

Imperity Organic Midollo Di Bamboo Bi-Phase Conditioner

Imperity Organic Midollo Di Bamboo Bi-Phase Conditioner
2017. augusztus 3.

Samponjával együtt vettem, nagyon elégedett vagyok vele. Puha, könnyű és selymes lesz tőle a hajam. Pitypang illata van. Komolyan!! Legalábbis számomra. Imádom, bár mivel még csak pár hete használom hosszú távú hatásáról nem tudok beszámolni

1 MÁRKA