tinyblackpaw

Regisztráció dátuma: 2016. március 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. március 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dove Regenerate Nourishment Hajápoló Szérum

Dove Regenerate Nourishment Hajápoló Szérum
2019. november 11.

Működik. Nem csodaszer, de kellően ápolja a hajvégeket, az illata pedig messze a legjobb az eddig próbált hajvégápolók közül. Az én hajamra egy-két pumpálásnyi elegendő, ha viszont kicsit többet viszek fel a kelleténél akkor összetapasztja a hajat és zsíros hatást kelt. Ezt a hajápoló szérumot kiegészítésként vettem egy másik mellé azokra a napokra amikor nem frissen mosott hajon alkalmazom. A többi hajvégápolóhoz viszonyítva látványosabban ápolja a hajvégeket, lesimítja a szálló, sprőd hajszálakat, szép, egészséges kinézetet varázsol a hajamnak. Sokáig elég, és a csomagolása is praktikus az ára sem vészes.

Kevin Murphy Leave-In Repair

Kevin Murphy Leave-In Repair
2019. július 11.

Nagyon nagy lelkesedéssel ugrottam neki a Kevin Murphy termékek beszerzésének, bár ezzel a termékkel érdekes volt a viszonyunk kezdetben. Alapvetően nem annyira roncsolódott a hajam (köszönhetően annak, hogy nem festem és nagy hangsúlyt fektetek az ápolására) viszont fénytelen, kissé szálkás és könnyen töredezik. Kezdetben úgy használtam ahogy a leírásban is szerepel: hajmosás után, törölközőszáraz hajra, öblítés nélkül. Így viszont mindig csapzottak és szálkásnak tűnt a hajam a sokadik használat után is (mennyiségtől függetlenül).

Először arra gyanakodtam, hogy jobban tenném ha a márka Repair termékcsalád samponjával és a balzsamjával együtt használnám, mert lehet, hogy az általam használt sampon és balzsam nem kompatibilis a pakolás hatásmechanizmusával. Az viszont túl drága lett volna így végül más módszerrel kezdtem el használni. Hajmosás előtti napon benedvesítettem a hajam majd a szokásos módon felapplikáltam egy fél diónyi mennyiséget és nem öblítettem ki. Másnap hajmosáskor pedig a szokásos (Alfaparf) hajbalzsamot használom és nem használom utána ezt a terméket. Így elkerülhető a csapzott hatás, viszont egészségesebb, táplált a hajam. Enyhe szárazság és a fénytelen haj továbbra is visszaköszön, ezen sajnos nem sikerült segítenie a terméknek viszont kevésbé töredezik és ápoltabbnak hat, mint használat előtt. Viszonylag sokáig elég, viszont olyan nagy változást nem tapasztaltam mint amennyit elvártam tőle. Összességében nem haszontalan termék, segít valamelyest a roncsolt, töredezett hajon de talán nem erre a termékre van szüksége a hajamnak.

Kevin Murphy Young Again

Kevin Murphy Young Again
2019. július 11.

Az eddig próbált hajvégápolóknál kissé sűrűbb és kevésbé erőteljes az illata, viszont nagyon szépen táplálja és védi a hajvégeket. Nagyobb mennyiség felvitele esetén sem kelt zsíros, összetapadt hatást, kellemes, diszkrét illata van ami kb. fél óra elteltével el is tűnik a hajból. Segít egészségesebbnek láttatni a hajvégeket, így kevésbé száraz és sprőd az összhatás. Kiszerelését tekintve elég nagy, viszonylag sokáig elég így az ára sem olyan vészes.

1 MÁRKA