TIsmile

Regisztráció dátuma: 2015. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Christophe Robin Regenerating Mask With Prickly Pear Oil

Christophe Robin Regenerating Mask With Prickly Pear Oil
2021. április 6.

Beauty Boxból kaptam teszt méretű tengelyt, azt 3 mosás után felhasználtam a hajamra. Agyagos szaga van a maszknak és azt érzem másnap is a hajamon, ettől függetlenül tényleg puhítja a hajam. Megnéztem a termék normál árát és hát sajna annyit nem ér ezért is vonok le egy csillagot.

Revlon Photoready Candid Natural Finish Anti-Pollution Foundation

Revlon Photoready Candid Natural Finish Anti-Pollution Foundation
2020. október 1.

Hétköznapi alapozónak tökéletes! Makeup.hu weboldalról rendeltem. Amikor különleges eseményre megyek akkor nem használom mert nekem a fedése ahhoz kevés. De hétköznapi használatra bevált. Kombinált bőrömön nem emeli ki a száraz részeket, kicsit átolajosodik nap végére a T-zoneban. Ár-érték arányban 5*

L'Oreal Paris Colorista Effect Balayage

L'Oreal Paris Colorista Effect Balayage
2019. július 16.

Nem ertek egyet az előttem szólókkal. Nekem nagyon kivilagosította a hajam az alja rendesen szőke lett. Felül pedig tebyleg természetesebb lett. Nem használtam a fésűt inkabb en is tincsekben a hajam végét áztattam aztán felfelé satíroztam. (Ja és a maradék festeket pedig újból a hajam végére kentem). Szerintem saját ügyetlenségből de sajnos egy-két helyen foltosnak látom, de nem feltűnő. Nekem tetszik amilyen lett, és nagyjából 45 percet állt a hajamon. De ha valaki még ennél latvanyosabb szőkítést akar akkor ennek az ombre változatát ajánlom. Azzal is simán lehet alkalmazni a balayage technikát.