TIsmile

Regisztráció dátuma: 2015. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris Colorista Effect Balayage

L'Oreal Paris Colorista Effect Balayage
2019. július 16.

Nem ertek egyet az előttem szólókkal. Nekem nagyon kivilagosította a hajam az alja rendesen szőke lett. Felül pedig tebyleg természetesebb lett. Nem használtam a fésűt inkabb en is tincsekben a hajam végét áztattam aztán felfelé satíroztam. (Ja és a maradék festeket pedig újból a hajam végére kentem). Szerintem saját ügyetlenségből de sajnos egy-két helyen foltosnak látom, de nem feltűnő. Nekem tetszik amilyen lett, és nagyjából 45 percet állt a hajamon. De ha valaki még ennél latvanyosabb szőkítést akar akkor ennek az ombre változatát ajánlom. Azzal is simán lehet alkalmazni a balayage technikát.

Gerard Cosmetics Slay All Day Setting Spray

Gerard Cosmetics Slay All Day Setting Spray
2018. május 18.

Nekem a barackos volt meg, szerintem kicsit drága de az olcsóbb fixálók annyira nem jöttek be hogy vissza fogok térni ehhez! Tavaly nyáron egy házibuliban bedobtak a medencébe és amikor kimásztam és a tükörbe néztem el se hittem, hogy az arcomon a smink változatlanul fent maradt. :)

NYX Matte Finish Makeup Setting Spray

NYX Matte Finish Makeup Setting Spray
2018. május 18.

Vannak napok amikor azt hiszem használ, aztán máskor cserben hagy. Mattnak nem marad matt az arcom de van hogy jobban fent maradnak a dolgok ha ezt használom. Közepes