TitaniaBell

Regisztráció dátuma: 2015. április 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. április 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Alpha Cosmetic Heaven Pink EDP

Alpha Cosmetic Heaven Pink EDP
2019. november 1.

Lepontozom, mert olyan pofátlan módon próbálták rámsózni az egyik Tesco-ban felállított pultnál. Az a fajta próbálkozás, amivel szerintem már mindenkinek tele a hócipője, mikor mennél a dolgodra, és kilépnek eléd, hogy csak egy percre állítanának meg. Megszagoltattak velem kettőt, melyik tetszik jobban. Én nem vagyok egy nagy parfüm gyűjtő, de ha egyszer rátalálok egy illatra, az minőségi lesz. 2 éve használom az Armani Privé egyik illatát, azért picit más kategória, mint ez. Talán ezért nem is éreztem kiemelkedőnek ezeket sem. Ráböktem az egyikre, hogy ez jobban ízlik. Megmutatták a neten, hogy tényleg 20000-be kerül, és először megpróbálták bemesélni, hogy ezt most odaadják ajándékba, csak egy kis hozzájárulást kell adnom, mert ők diákmunkások. Sőt, ha mondok 2 franciaországi érdekességet, akkor még kettőt adnak két nőrokonomnak. Itt már éreztem, hogy valami suskus lesz. Végül hosszas rizsázás után kibökték, hogy "csak" 15000 Ft-ot kell fizetnem, és odaadják mindhárom parfümöt. Ezt viszont már messzemenőkig pofátlanságnak éreztem. Egyrészt ez egy erősen középszerű illat (az én szubjektív véleményem szerint) ami max. 5000-et ér. Talán nem az aluljárókban található drogériákban árult valami, de majdnem. De mégis, milyen minőség lehet az, amiből hármat odaadnak egy áráért? Nincs egyetlen, magára valamit adó cég, aminek ez megérné. A tényleg minőségi termékeket áruló márkák megkérik a minőség árát, hiszen olyan kutatás, alapanyagok, tudás, stb. van mögötte. Különösen igaz ez egy parfümnél, ami komoly allergiát is kiválthat, ha nem megfelelően készítik.
De az egésznek a felvezetése volt nagyon pofátlan és Teleshop-os stílusú (csak most, csak neked, kettőt egy áráért). Ha ez a cég így próbálja eladni a termékeit, akkor nem jósolok nagy karriert nekik.

GAL Kollagén Peptidek

GAL Kollagén Peptidek
2019. augusztus 7.

Szerintem ideális táplálékkiegészítő. A hazai piacon nem találtam ezen kívül olyan terméket, amiben semmi plusz hozzáadott anyag (pl. édesítők, ízesítők) ne lenne, hanem csak maga a (természetesen hidrolizált formában) kollagén. Plusz pont, hogy kíméletes állattartásban nevelt marhákból származik, nálam ez is fontos szempont volt a választáskor. Jól oldódó por, illata nincs, íze elég enyhe. Én is észrevettem, hogy a tasak vége felé közeledve kicsit erősebb lesz az íze. Mivel nincs benne tartósítószer sem, én ezt ennek tudom be, a napi kétszeri nyitogatásnak, levegővel érintkezésnek. De mivel nálam kevesebb, mint 1 hónap alatt elfogy egy tasak, ezért nem félek attól, hogy megromlana. Nem mondom, hogy jó íze van, de gyümölcslével simán fogyasztható, illetve én azt tapasztaltam, hogy minél hidegebb (hűtőből kivett) vízbe keverem, annál enyhébbnek érzem az ízét. Ez nem desszert, na, el kell viselni, hogy nem olyan finom :)
A hatását bizonyára hosszútávon fogom észrevenni, de azt érzem és látom, hogy a bőrömnek jót tesz. Inkább ezt szedem a következő 10-20 évben, mint egy marék gyógyszert idős koromban :)

Delia Cosmetics Professional Face Care Hyaluronic Acid

Delia Cosmetics Professional Face Care Hyaluronic Acid
2019. június 17.

Olcsó húsnak híg a leve, ez nagyjából igaz erre a termékre is, bár annyira azért nem rossz a helyzet, de semmiképp nem egy minőségi darab. Az itt szereplő leírás nem pontos, van még egy tucat összetevője, sajnos ezzel én is csak akkor szembesültem, amikor megvásároltam. Magas hialurontartalmú szérumot senki ne várjon ennyi pénzért, amikor a minőségi szérumok ezen ár 5-10-szeresénél kezdődnek.
Ami engem dühít ennél a márkánál, és ezért is pontozom most le, az a randa trükk az üvegen, a "100% face & neckline serum" felirat, közvetlenül a "Hyaluron acid" felirat alatt. Ezt nagyon könnyen úgy olvashatja bárki, hogy ez egy 100%-os hialuron szérum. De messze nem az. Ez igaz a többi szérumjaira is, pl. a stem cells vagy a liopszómás C-vitamin szérum.
Ez egy annyira olcsó, "kínai ebay-es" reklámfogás, ami nem méltó egy olyan márkához, melynek egyébként vannak nagyon jó termékei. Van viszont, amiből nem éri meg nem a minőséget venni, és ha valaki jó szérumot akar, arra ne sajnáljon kiadni egy nagyobb összeget.