TitaniaBell

Regisztráció dátuma: 2015. április 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. április 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Mádara Gloss & Vibrancy (Selymes Fényt Adó) Sampon

Mádara Gloss & Vibrancy (Selymes Fényt Adó) Sampon
2020. augusztus 13.

Online rendeléshez választhattam ajándék termékmintákat, teljesen találomra böktem rá erre a samponra. Azóta kétszer is megvásároltam a teljes kiszerelést. Az egyik legjobb sampon, amit valaha használtam. Nem tudom hogy lehetséges az, hogy SLS nélkül jól tisztít (kétnaponta kell hajat mosnom, pláne így nyáron, a jól tisztító sampon nálam élet-halál kérdés) és szilikonok nélkül olyan selymességet ad, hogy szinte nincs is szükség balzsamra. De mégis lehetséges. Nem szárít, nem zsírosít, nem viszket tőle a fejbőröm, ami sok samponnál előfordul. Remélem sosem változtatják meg az összetételét, mert itt valamit nagyon jól eltaláltak.

Mádara Time Miracle Feszesítő Hydra Koncentrátum Gél

Mádara Time Miracle Feszesítő Hydra Koncentrátum Gél
2020. augusztus 13.

Mikor elkezdtem használni, már jött a jó idő, és aztán később, a nyári a kánikulában azt tapasztaltam, hogy picit nehéz, enyhén ragadós ennyire meleg időben, főleg napvédő és/vagy alapozó alá. Eredeti tervem ezért az volt, hogy visszatérek a régi, könnyebb hialuron szérumomhoz, őt pedig elrakom ősz végére. Hát ebből végül nem lett semmi, szépen el is használtam nyár végére a 3/4-ét. Annyira kellemes, és olyan szép bőrképet ad, hogy nem bánom, ha esetleg kicsit nehezebb viselet.

Az ára annyi amennyi, de ez tényleg csúcsminőségű termék. Nem mellesleg kiadós is, én ugyanis a kezemre is kentem minden nap, sőt nyakra és dekoltázsra is. Május óta van meg, és még így sem fogyott el 3 hónap alatt. Biztos vagyok benne, hogy télen is sokat fog segíteni, hogy ne száradjon ki annyira a bőröm se az arcomon, se a kezemen.
Egyértelműen beleszerettem a Mádara termékekbe, nem csak hibátlan minőséget képviselnek, de gyönyörű csomagolásban is vannak, élmény rájuk nézni.

Müllerben is kaphatóak, de én inkább a hivatalos honlapról rendeltem (pont kifogtam egy akciót), mert aminek nincs papírdoboza, abban nem bízom, hogy a polcról olyat veszek le, amit garantáltan nem nyitott ki előttem senki.

Alpha Cosmetic Heaven Pink EDP

Alpha Cosmetic Heaven Pink EDP
2019. november 1.

Lepontozom, mert olyan pofátlan módon próbálták rámsózni az egyik Tesco-ban felállított pultnál. Az a fajta próbálkozás, amivel szerintem már mindenkinek tele a hócipője, mikor mennél a dolgodra, és kilépnek eléd, hogy csak egy percre állítanának meg. Megszagoltattak velem kettőt, melyik tetszik jobban. Én nem vagyok egy nagy parfüm gyűjtő, de ha egyszer rátalálok egy illatra, az minőségi lesz. 2 éve használom az Armani Privé egyik illatát, azért picit más kategória, mint ez. Talán ezért nem is éreztem kiemelkedőnek ezeket sem. Ráböktem az egyikre, hogy ez jobban ízlik. Megmutatták a neten, hogy tényleg 20000-be kerül, és először megpróbálták bemesélni, hogy ezt most odaadják ajándékba, csak egy kis hozzájárulást kell adnom, mert ők diákmunkások. Sőt, ha mondok 2 franciaországi érdekességet, akkor még kettőt adnak két nőrokonomnak. Itt már éreztem, hogy valami suskus lesz. Végül hosszas rizsázás után kibökték, hogy "csak" 15000 Ft-ot kell fizetnem, és odaadják mindhárom parfümöt. Ezt viszont már messzemenőkig pofátlanságnak éreztem. Egyrészt ez egy erősen középszerű illat (az én szubjektív véleményem szerint) ami max. 5000-et ér. Talán nem az aluljárókban található drogériákban árult valami, de majdnem. De mégis, milyen minőség lehet az, amiből hármat odaadnak egy áráért? Nincs egyetlen, magára valamit adó cég, aminek ez megérné. A tényleg minőségi termékeket áruló márkák megkérik a minőség árát, hiszen olyan kutatás, alapanyagok, tudás, stb. van mögötte. Különösen igaz ez egy parfümnél, ami komoly allergiát is kiválthat, ha nem megfelelően készítik.
De az egésznek a felvezetése volt nagyon pofátlan és Teleshop-os stílusú (csak most, csak neked, kettőt egy áráért). Ha ez a cég így próbálja eladni a termékeit, akkor nem jósolok nagy karriert nekik.