Titanilla10

Regisztráció dátuma: 2015. április 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2015. április 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

L'Angelica Natural Whitening Teafaolajos Természetes Fehérítő Fogkrém

L'Angelica Natural Whitening Teafaolajos Természetes Fehérítő Fogkrém
2021. május 9.

Elképesztő ez a fogkrém.Olyan érzés utána mintha “fogpolírozáson” lettem volna annyira simàk,tiszták és lepedékmentesek a fogaim.Nem túl mentolos de azt sem lehet mondani rá hogy semmi íze.Fehérítő hatása nekem bevált fehérebbek lettem a fogaim már egy hét alatt.

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló
2020. október 27.

Ez egy nagyon jó krém tökéletes beszivódással tényleg hagy maga után némi fényt ami plussz pont olyan szél àpolt tőle a bőröm mint mèg soha az adagolója pont annyit nyom amennyi kell az àllaga mivel pumpás inkàbb folyékonyabb de nem az a “jesszus megint lecsöppent”hanem a pont jó kategória.Illat háàt nekem lehet belem van a baj de nekem férfi illat jut eszembe róla vagyis inkább férfias mint női.És nagyon sokáig érezni reggel bekenem magam este mèg itt ott érzem azt az illatot jobban örültem volna valami semlegesebb lágyabb illatnak.De az illat miatt nem vonok le pontot meg pihe puha bőröm lesz tőle imádom.

Barnängen Oil Intense Body Lotion Testápoló

Barnängen Oil Intense Body Lotion Testápoló
2020. április 14.

Annyit reklámozták a tvben ki kellett már próbálnom a márkàt.Nem csalódás kicsit sem rossmannba akciósan vetten igy jó áron van szuper pumpás adagolója van pont annyit ad ki amennyi kell.Bőröm már az első használat után puhább simább lett párom is megjegyezte hogy azta de puha a bőröd.És isteni virágillata van ami sokáig illatozik.kb 3 hónapja vettem mindennap kenem magam teljes test és még nem fogyott el pedig nem spórolok.