Titanilla10

Regisztráció dátuma: 2015. április 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2015. április 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Barnängen Oil Intense Body Lotion Testápoló

Barnängen Oil Intense Body Lotion Testápoló
2020. április 14.

Annyit reklámozták a tvben ki kellett már próbálnom a márkàt.Nem csalódás kicsit sem rossmannba akciósan vetten igy jó áron van szuper pumpás adagolója van pont annyit ad ki amennyi kell.Bőröm már az első használat után puhább simább lett párom is megjegyezte hogy azta de puha a bőröd.És isteni virágillata van ami sokáig illatozik.kb 3 hónapja vettem mindennap kenem magam teljes test és még nem fogyott el pedig nem spórolok.

Soliteint Testradír Olíva-Barackmag Őrleménnyel, Kukui Olajjal

Soliteint Testradír Olíva-Barackmag Őrleménnyel, Kukui Olajjal
2020. április 14.

Végre egy radír ami nem csak simogat meg radirozgat igaz apró szemű de azok pont jól nem túl erősen nem túl gyengén radiroznak.Illatra nekem a Maoam cukorka jut eszembe.De nem tartós lemosod eltűnik az illat is de marad a hihetetlenül puha hidtartált bőr.Igaz nem elég csak lezuhanyozni kicsit le kell mosogatni mert ragaszkodók a kis szemek.Nem szárít inkább kicsit olajos hidratált hatás van utána.Szerintem àr érték arányban legjobb amit valaha próbàltam.

MAC Studio Fix Powder Plus Foundation

MAC Studio Fix Powder Plus Foundation
2020. február 25.

Csatlakozom az előttem szólóhoz ha megtalálod a tökéletes színt egy álom ez a kis púder.Nekem világos bőröm van az nw18 ast használom.Ecsettel viszem fel nagyon jól fed de még az a természetes nem túmaccs:)Mac-es fixálóval meg maga a tökély a végeredmény.