titatrilla

Regisztráció dátuma: 2014. november 4.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. november 4.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

NYX Powder Pirosító

NYX Powder Pirosító
2014. november 20.

Espresso árnyalatban vettem meg, ami egy rozsdás-barna szerű szín. Nem gondoltam volna, hogy ennyire szeretni fogom, néha pirosítóként, néha kontúrként használom. Matt, amit nagyon szeretek benne. Építhető színe van. Biztosan fogok még venni, például a Taupe árnyalatot! :)

Megvettem a Taupe árnyalatot és imádom! Ő lett az ideális kontúr színem, igazán enyhe szín amit én nagyon szeretek mert nem szúrom el a sminkem azzal, hogy túl erős lesz. Nagyon jól építhető satírozható szín.

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2014. november 12.

Imádom, megérte az árát. Nem tépi a hajam, pedig mostanában nagyon gubancolódik. Vizesen is fésülhetem nem tépi húzza a szálakat. Én Bécsben vettem a Mariahilfer Strassén a Douglasban (ahol MAC és NYX termékek is vannak) €15 körül volt az ára, de nekem megérte :) Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Sleek Oh So Special i-Divine Palette

Sleek Oh So Special i-Divine Palette
2014. november 5.

Szeretem ezt a palettát. Az egyetlen gondom vele, hogy a legelső, bal felső sarokban lévő kiemelőszín (testszín) nagyon hamar elfogyott és mivel nem nagyon van más világos kiemelőszínnek megfelelő árnyalat a palettában, így ritkábban nyúlok hozzá. Egyébként tartósak a színek, nem potyognak. Árához képest szerintem nagyon jó minőség, megérte megvennem még így is, hogy ritkábban használom.