titikutyus

Regisztráció dátuma: 2017. május 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. május 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Essie Körömlakk

Essie Körömlakk
2020. január 27.

Update: tévedtem. Szép színek, de pocsék állag: csíkoz és lassan szárad.

A 'Ballet slippers' árnyalatot rendeltem meg online, azt olvastam, ez az angol királynő nagy kedvence, és amúgy is tetszett a szelíd, nem tolakodó nude szín. Nem egyszerű szépen egyenletesen felvinni a körmökre, majdnem egy órán keresztül pepecseltem vele (de egyébként is lassan csinálom, nem vagyok profi). Viszont felvíve nagyon szép lakk, és szerintem a legtartósabb lakkom (Lancome, OPI és Isadora lakkjaim vannak ezen kívül) - csodálkozok, hogy sokan panaszkodnak a tartósságára. Nekem 5-6 napig bírta a 2 réteg, akkor kezdett lepattogozni néhány helyen. Az összetevői sem vészesek, nagyon könnyen lejött acetonmentes lemosóval. Meg vagyok vele elégedve, alig várom, hogy megérkezzen a 'Mademoiselle' árnyalatom is. :)

Ben&Anna Lime Natúr Deo Stift

Ben&Anna Lime Natúr Deo Stift
2019. június 10.

Online rendeltem meg az illatmentes kék verziót, mivel nagyon szerettem volna egy mindenmentes dezodort. Nem tudom, mit tartalmaz ez a deó, de az biztos, hogy úgyanúgy izzadtam vele, mint nélküle, izzadságszagom ugyan nem volt, de már felkenéskor mintha ételszagú lettem volna tőle. Nagyon zavart, hogy kétszer nem tudtam felvenni ugyanazt a blúzt a fura szag miatt. Egy ideig használtam, aztán egyszer csak elkezdte kicsípni a hónapjam szélét. Ez volt a pillanat, amikor kidobtam. Tanulság: jó a natúr deó, de azért a mindenmentes sem mindig tökéletes.

Ro.ial Mézes Gyantapatron

Ro.ial Mézes Gyantapatron
2019. június 10.

Egy bioboltban vásároltam, nagyon olcsó volt. Azelőtt évekig az azulénes verziót használtam, mert nagyon bevált. Ezzel a mézes változattal a láb gyantázása jóval kevésbé fájdalmas. A hónalj és has gyantázása viszont sokkal körülményesebb, nem tép le elsőre minden szőrt, az azulénessel ellentétben. Ezt annak tudom be, hogy kíméletesebb a bőrrel, valószínűleg kevésbé tapad rá. Ezáltal viszont ezeken az érzékeny területen a bőrt sem tépi le, rövid idő után elmúlik a bőrpír, az azulénes verzióval ellentétben. Azt hiszem, ennél fogok maradni, mivel érzékeny a bőröm.

2 MÁRKA