titikutyus

Regisztráció dátuma: 2017. május 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. május 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Panasonic ES-EL3A Epilátor

Panasonic ES-EL3A Epilátor
2021. július 20.

15 év gyantás múlt után szereztem be ezt a készüléket, mert már túl kényelmesnek érzem magam, és a gyantázás rituáléját (gyanta melegítés, felkenés, leszedés, lemosás) már túl macerásnak találtam. Az első alkalommal csak térdig próbáltam ki, és bár a gyantázás alapja is a szőr teljes kitépése, az epilálás ahhoz képest elképesztően fájdalmasnak tűnt - az epilátor gyakorlatilag szálanként tépi ki a szőrt, ami a gyantánál egy hosszú tépés, és egyszeri fádalom, az epilálásnál sokszori apróbb fájdalom. Másodjára hónapokkal később próbáltam újra (ekkor már fontolgattam, hogy eladom az epilátort, és maradok a jó öreg gyantánál), de másodjára jóval kevésbé éreztem fájdalmasnak, sőt a teljes lábamat végig bírtam. Kéthetente érdemes végigmenni a lábakon, így kevés dolga van egyszerre a készüléknek, kevésbé fáj. Sokkal időtakarékosabb mint a gyanta, kevésbé okoz hámsérülést. A készülék lámpája, ami arra szolgál elvileg, hogy jobban lássam a szőrszálakat, nekem nem sokat segít, érdemes jól megvilágított helyiségben dolgozni vele. A habosító funkció tetszik, szerintem csökkenti a fájdalmat.

Barnängen Sensitive Tusfürdő

Barnängen Sensitive Tusfürdő
2020. október 30.

Jól hidratáló, kellemes illatú tusfürdő, örülök, hogy kipróbáltam. Az árát kicsit sokallom, az összetevői is lehetnének szebbek.

L'Oréal Paris Super Liner Perfect Slim

L'Oréal Paris Super Liner Perfect Slim
2020. október 30.

Nagyon szeretem ezt a tust, nem vagyok tus szakértő, mondhatni elég idétlen vagyok az egyenes vonalak húzásában, de ezzel a tussal elég könnyen és gyorsan megy mégis, ritkán kell korrigálnom fülpiszkálóval. A szempillaspirál felvitele után szoktam felvinni a vonalat (nem előtte), így látom, hogy fog kinézni a "végeredmény" a vonal húzása után, amikor már katonás rendben állnak a szempilláim. Nem kenődik el, nem irritálja a szemet, úgyhogy elégedett vagyok nagyon ezzel a random tusvásárlásommal.

2 MÁRKA