titikutyus

Regisztráció dátuma: 2017. május 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. május 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Rausch Szárazsampon

Rausch Szárazsampon
2021. szeptember 19.

Egyetlen pozitívuma, hogy fehér foltot nem hagy a fejbőrön, egyébként semmit nem csinál, sőt, zsírosabbnak tűnik a hajam a használata után, mint előtte volt, teljesen összeáll az egész. Pénzkidobás.

Panasonic ES-EL3A Epilátor

Panasonic ES-EL3A Epilátor
2021. július 20.

15 év gyantás múlt után szereztem be ezt a készüléket, mert már túl kényelmesnek érzem magam, és a gyantázás rituáléját (gyanta melegítés, felkenés, leszedés, lemosás) már túl macerásnak találtam. Az első alkalommal csak térdig próbáltam ki, és bár a gyantázás alapja is a szőr teljes kitépése, az epilálás ahhoz képest elképesztően fájdalmasnak tűnt - az epilátor gyakorlatilag szálanként tépi ki a szőrt, ami a gyantánál egy hosszú tépés, és egyszeri fádalom, az epilálásnál sokszori apróbb fájdalom. Másodjára hónapokkal később próbáltam újra (ekkor már fontolgattam, hogy eladom az epilátort, és maradok a jó öreg gyantánál), de másodjára jóval kevésbé éreztem fájdalmasnak, sőt a teljes lábamat végig bírtam. Kéthetente érdemes végigmenni a lábakon, így kevés dolga van egyszerre a készüléknek, kevésbé fáj. Sokkal időtakarékosabb mint a gyanta, kevésbé okoz hámsérülést. A készülék lámpája, ami arra szolgál elvileg, hogy jobban lássam a szőrszálakat, nekem nem sokat segít, érdemes jól megvilágított helyiségben dolgozni vele. A habosító funkció tetszik, szerintem csökkenti a fájdalmat.

Barnängen Sensitive Tusfürdő

Barnängen Sensitive Tusfürdő
2020. október 30.

Jól hidratáló, kellemes illatú tusfürdő, örülök, hogy kipróbáltam. Az árát kicsit sokallom, az összetevői is lehetnének szebbek.

2 MÁRKA