tittus

Regisztráció dátuma: 2011. december 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. december 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2018. december 28.

Ajándékba kaptam a Neutral beauty árnyalatot, amúgy eszembe nem jutott volna megvenni, de azóta eléggé rákaptam a matt ajkakra :D. Eléggé elcsodálkoztam, mikor először felkentem, mert 1. ez a cucc baromira matt és közben nem is érzem, hogy lenne valami a számon, 2. iszonyat tartós, nem is hittem el, hogy egy teljes ebéd elfogyasztása után is teljesen makulátlan volt! Elég hamar megszárad, és onnantól kezdve fenn van, amíg le nem mosom, szóval engem meggyőzött. Minimálisan szárít, de egyáltalán nem vészes, azt hittem, rosszabb lesz. Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, megy az 5*!

Catrice Velvet Matt Ajak Krém

Catrice Velvet Matt Ajak Krém
2018. december 28.

Nekem ez az abszolút pénzkidobás kategória, ahhjj, hallgatnom kellett volna az itteni véleményekre! De a kíváncsiságom felülkerekedett, és megvettem 010-es legvilágosabb árnyalatban. Lehet, hogy a többi jó, de ezt ne vegyétek meg, ha matt ajakrúzst szeretnétek! Nagyon szép színe van, de a pigmentáltsága számomra kérdéses, nem sok látszik belőle lealapozott ajkakon sem, csak annyi, hogy nagyon csíkoz és beleül a ráncokba. Csúnya :(. Ja, és a legjobb, hogy ez nem matt. Ez egy gyenge szájfény. Az illata jó, de ez most annyira nem vigasztal :(.

p2 Full Matte Rúzs

p2 Full Matte Rúzs
2018. december 28.

Tök véletlenül jött az ötlet, hogy kipróbálom, mert amúgy nem voltam egy nagy rúzsos :D. Amióta megvettem az első színt (100 score higher lila árnyalat), már vettem még hármat is, annyira bejöttek. Sőt annyira, hogy azóta szinte minden nap rúzsozok :D. Az abszolút kedvenc, to-go nude színem a 030 kiss my words, nagyon szeretem, lassan mehetek újravenni. Amit a legjobban szeretek benne, hogy nagyon tartós és egyenletesen kopik, még órák múlva is tök elfogadható az állapot (nyilván a sötétebb színek kényesebbek, de azok sem vészesek). Ez a rúzs tényleg nagyon matt, szerencsére nincs egy pici fénye sem, nekem kényelmes a viselete is, szinte nem is érzem, hogy rajtam van. Viszont azért szárít, hidratálni muszáj előtte és utána is, de szerintem megéri kipróbálni, jó áron kapható és nagyon szép színek vannak a kínálatban. A csomagolása strapabíró, táskában zötykölődve, kiejtve-eldobálva sem lett baja. A illata lehetne egy picit jobb, de ezért nem vonok csillagot.