Tiziana

Regisztráció dátuma: 2018. február 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. február 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Chloé L'eau EDT

Chloé L'eau EDT
2019. szeptember 10.

Eltéveszthetetlenül illeszkedik a Chloé vonalba,folytatja a történetet, de ez most egy virágosabb fejezet.
Rózsa grapefruittal, citrusos és friss mint egy kellemes nyári splash.A kezdeti élénkség átvált egy púderesen
lágyabb szakaszba, és kb. 20 perc múlva egyre jobban érezhető a magnólia,
amitől valahogy "felnőttebbé" tartalmasabbá válik az illat.
Azt fajta szappanos,erős tisztaság illatot nem érzem mint az előző Chloékban, ez a mostani jobban lekerekített,
szerintem könnyebben hordható emiatt. A gourmand-okhoz közelít, de csak közelít, nem cukros-édes ragacs!
Könnyű és szép viselet, visszafogott kis tavaszi-nyári fuvallat.Nem túl hosszú életű, úgy 2-3 óra,
de mivel eau de toilette, ez így rendben is volna.Biztonságos választás, nappali viselet, munkahelyen sem üti ki
senkinél a biztosítékot. Very safe choice.

Frederic Malle Rose Et Cuir

Frederic Malle Rose Et Cuir
2019. szeptember 9.

"Izgalmas visszafogottság" ez az illat mottója a F.M. oldalán.
És valóban; elegáns,de zamatos és zöld mint a frissen préselt fű, vagy rózsa nedve.
A geránium indítja citrusosan, kicsit fásan,leveleivel együtt. Hajnali, "ébredő"rózsa illata van.
Annyira természetesnek hat, mintha a kezemben morzsolnám a nedves szirmokat.
Később egyre inkább a bőr dominál, de az átmenetben van egy érdekes pillanat,
bejön a feketeribizli fanyar kesernyés zamata. Byredo Pulp-jára emlékeztető késő nyári hangulat,
kis gyümölcs orgia,ami szépen átvezet rózsából a bőrbe.Ez a bőr lágy és krémes
szinte likőrösen édes,semmi füstösséget nem érzek.Egy kesernyés, földes jegy állandóan érezhető,
köszönhetően az Isobutyl molekulának (ahogy olvasom) és ez a bigyó felelős azért is hogy a csuklómon még
6 óra múlva is érzem azt az egy fújást.J.C. Ellenánál ez szokatlan, és kellemes meglepetés!
Nagyon megkapó illat, igaz hogy nem nagyon összetett nincs túlkomplikálva és aránylag kevés alkotórészből áll,
de van egy gourmand mélysége is a felszín alatt. Még nem kapható, a Mad.-ban teszterből próbáltam kétszer.
Azt hiszem szeretni fogják a népek,én már várom hogy megjelenjen,10 ml-sel kezdem majd, főleg az ára miatt.
Remélem jók lesznek a tapasztalataim,majd írok újra!

Frederic Malle Portrait of a Lady

Frederic Malle Portrait of a Lady
2019. szeptember 6.

Hja, mit is lehetne írni a tökélyről? Nagyon Lady-like!
Hűvös rózsa,és mintha a fűszerek, és a málna-ribizli csak még
hűtenének rajta.Nem vörös bársonyost képzelek el,
inkább lilába hajló, purple rózsát. Elegancia és intelligens távolságtartás.
Ez a kompozíció talán kicsit túl tökéletesre csiszolt, szinte formális,semmi csavar,
semmi meglepetés.
Ha már ilyen (rajtam)hűvösbe hajló, kissé fás,szárazabb rózsát kéne választanom,akkor
Byredo: Rose of No Mans Land-je lenne az.Hasonló érzés a viselete valahogy.
Furcsa, de a Portrait szinte azonnal elillan rólam,míg másokon 8-9 órát bír.
Update:én sem kedveltem meg ezt az illatot, főleg magamon nem szeretem,
soha nem fogom hordani,ettől függetlenül úgy hiszem tényleg magas minőségű,
"jól van összerakva, na..."