Tiziana

Regisztráció dátuma: 2018. február 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. február 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Clinique Simply EDP

Clinique Simply EDP
2019. március 24.

Ezt a parfümöt soha nem lett volna szabad megszüntetni!
Annyira szerettem,hogy az első szippantás után az jutott eszembe életemben először
egy illatról: ezt nekem készítették!!! Olyan volt mintha a készítője ismert volna engem,és az ízlésemet.
Azonnal összeszedtem annyi pénzt hogy egy kis üveggel térhessek haza.Signature volt a javából,
legalább 4 évig le sem jöttem róla.A tea,-amit egyébként is imádok- fogott meg benne legjobban.
Krémesen lágy, finom, és kifinomult volt.Biztos illett hozzám mert sokan dicsérték, de ennél az illatnál
ezt magamtól is tudtam, ezer százalékig a sajátom volt, mintha a részem lenne.
Ha újból lehetne kapni valami csoda folytán, rohannék megvenni.Ez volt az első "niche"
illatom, anélkül hogy tudtam volna, mi is az.Hiányzik! Ha hasonlítanom kellene egy mai illathoz,
a kisugárzása alapján, a Nur a So Oud-tól hozza ezt a finoman körülölelő eleganciát.

Frederic Malle Superstitious

Frederic Malle Superstitious
2019. március 18.

Emellett az illat mellett képtelenség elmenni! Legelőször kifújva szinte megijedtem tőle,
olyat kaptam az arcomba.Erre nem voltam felkészülve...de nem hagyott békén,megint ki akartam próbálni,
tudni akartam milyen a bőrön, és az üveg designja is megfogott, az az arany szem, szerintem fantasztikus.
Ez az egyetlen Malle ami méltó csomagolást kapott.Bőrön nem CSAK az aldehyd dominál,
pár perc múlva egyre virágosabb lesz, nagy örömömre.
Óriási virágcsokor nem lesz belőle, de nagyon szépen harmonizál a rózsa-jázmin duó.
Nem túl összetett, inkább lineáris leszáradás közben, a nagy hatást már az elején kiadta magából.
2-3 óra után bőrközeli lesz,és mivel ekkor már hiányolni kezdtem a virágokat,
ráfújtam egy kis Valentino rózsát amitől megint feléledt.
Nem rontotta el esküszöm, sőt a pacsuli mellett nagyon jól mutat.Csodálkozom a közepesnél alig jobb értékeléseken,
én különlegesnek, izgalmasnak találom,(posztmodern vintage, ha van ilyen),bár egy picivel több virágot elbírna szerintem.
Fényes,és csillog mint egy brilliáns.Még tesztelem, de az az érzésem ebből egy nagy üveg lesz!
update: lett belőle nagy üveg.Olyan büszke vagyok, megszelídítettem egy Nagyvadat!

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire
2019. március 18.

Tökéletes! Sajnos.Az ára az, amitől könnybe lábad a szemem hacsak ránézek.
Egyébként mindent leszed, alapozót, pirosítót, rúzst maradéktalanul.
Szemfestéket nem használok csak korrektort, de a szemkörnyéken
sem csípett, és nem is szárította ki a bőrt. Ilyen az abszolút komfort,
nem húzódó, nem ragacsos, de hidratált bőr!
NEM LEHETNE UGYANEZT EGY KICSIT OLCSÓBBAN???