tkati

Regisztráció dátuma: 2013. december 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Aunt Jackie’s Don’t Shrink Lenmagos Zselé

Aunt Jackie’s Don’t Shrink Lenmagos Zselé
2021. július 14.

Nagyon bevált, ilyen gyönyörű, göndör tincseket még semmivel sem tudtam csinálni a szintén 2b-2c típusú hullámos hajamból, mint ezzel. Pedig az én technikám sehol sincs a kutyataar által leírthoz képest, ami amúgy az abszolút legjobb módszer. De nekem nincs ennyi időm a hajamra, így csak az ujjaimmal eloszlatom gyorsan a vizes hajon, megnyomkodom gyorsan, hagyom száradni, közben a hajam tövét emelgetem az ujjaimmal. be kell gyakorolni, hogy ne legyen se túl sok, se túl kevés. Egyetlen problémám, hogy másnapra már nem olyan szép, kissé el is van nehezülve tőle a hajam, és még nem jötten rá, hogyan tudom felfrissíteni. Az biztos, hogy ez után az én hajam már nem bír el más ápolót.

Cantu Comeback Curl Next Day Curl Revitalizer

Cantu Comeback Curl Next Day Curl Revitalizer
2021. július 13.

A hajam 2b-2c típusú hullámos, alvás során könnyen kinyúlik, festett, de egészséges. Eleinte semmire sem tudtam használni ezt a sprét. Éppen tanulgattam, hogxan kell ápolni a hajamat, hogy szebb, göndörebb leyen, és hajmosás után egy viszonylag nagy adag mindenfélét tettem rá. Másnap a Comeback Curl Activator semmit sem ért, ma már úgy gondolom, hogy azért, mert annyi minsen más volt a hajamon. Nekek kizárólag akkor műkődik jól, ha a hajnosás és balzsamozás után nem teszek semmit a hajamra, és másnap ezt használom. A tenyeremet benedvesítem, abba fújok a spréből. Lapockáig érő hajamra kiadós mennyiség megy, de szepen felveszi, a tincsek összerendeződnek, begöndörödnek. Harmadnap is így használom, egeszen a következő mosásig. Nagyon bevált, ajánlom másnak is.

L'Oreal Paris Paradise Extatic Waterproof Szempillaspirál

L'Oreal Paris Paradise Extatic Waterproof Szempillaspirál
2021. április 10.

Ragacsos, csomósodik. De valóban vízálló, és még olajjal is nehezen szedem le. Nem fogom újra megvenni, és csak azért nem dobom ki, mert ahhoz túl draga volt.