Tlanka

Regisztráció dátuma: 2014. január 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. január 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre
2018. június 20.

Szerintem megtaláltam az én micellás vizemet! Semmi extra, ettől jó :) Nekem valamiért jobban tetszik a Garnieresnél, bár lehet hogy csak kognitív szinten. De míg annál érzek illatot, illatmentessége ellenére, ennél nem igazán. Illetve a garnier egy nagyon picit csípte a szemem, ez nem.
Tisztít, nekem szépen leszedi a minimál sminkemet, és nem okoz semmit kiütést vagy valamit az érzékeny bőrömnek. Már nemsokára újra is kell vennem!

Innisfree Jeju Volcanic Pore Cleansing Foam

Innisfree Jeju Volcanic Pore Cleansing Foam
2018. június 20.

Megtaláltam ezt a lemosót, és szerintem egyelőre nem is fogom lecserélni! Gazdaságos, kevés fogy, szépen tisztít. Használat után matt a bőröm, felveszi a harcot a pattanásokkal. Mióta használom rendszeresen a maszkkal együtt, sokkal szebb a bőrképem. De! minden nap nem tudom használni, mert úgy szárít, szóval 2 naponta szoktam váltogatni micellás vízzel, vagy ha aznap sokat voltam kint és koszosabbnak érzem a bőröm, vagy ha sminket viseltem. A sminkeltávolító hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert ha van is rajtam, akkor előbb eltávolítom azt olajjal, vagy micellás vízzel vagy nedves törlőkendővel, utána jön a lemosó. Amit nem szeretek, hogy valóban nagyon csípi a szemet.

Innisfree Super Volcanic Pore Clay Mask

Innisfree Super Volcanic Pore Clay Mask
2018. június 20.

Egyszerűen imádom! A legjobb arcmaszk amit eddig próbáltam: szépen kenhető, felfrissíti a bőrt, egyáltalán nem szárítja a száradásra nagyon hajlamos kombinált bőröm, és a folyamatos használat mellett (heti 1-2) mostmár így 1-2 hónap után(most vagyok kb a felénél) látom a különbséget az arcomon. Együtt használom a volcanic pore lemosóval, nagyon sokat tisztult azóta a bőröm. Egyedüli hátránya, hogy belenyúlkálos, és mindig bemegy a körmöm alá, ezért kicsit pazarlónak érzem, meg nem is annyira higiénikus. De korrigálni lehet ezt egy kis spatulával vagy valamivel. Illetve valóban nehéz kicsit lemosni, én egy benedvesített törülközővel szoktam.