tmelinda04

Regisztráció dátuma: 2011. október 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. október 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Cien Sensitive Golyós Dezodor

Cien Sensitive Golyós Dezodor
2017. április 25.

3 napja használom, tudom ez nem hosszú idő, de én nagyon izzadós fajta vagyok és ha jön egy kis meleg, akkor a legerősebb dezodorok hatása sem tart 4-5 óránál tovább. Egyedül a Dove original fújós dezodorja volt számomra használható. Na ez a kis golyós deo annál is jobb. Valóban reggeltől estig kitart, Az állaga kicsit híg, az illata púderes (ami estére teljesen megszűnt, de legalább nem jött helyette szag... :-) )
Remélem hogy a nyári melegben is ilyen jó lesz, addig is mindenképpen újra megveszem.

Cremor Aquosus Gyógyszertári Alapkrém

Cremor Aquosus Gyógyszertári Alapkrém
2012. október 28.

A kombinált bőrömre ősztől tavaszig nagyon jó hatással van. Könnyen felszívódik, nem nehezedik el az arcomon. Én tubusban kaptam illatmentes változatot és kb. 3 hónap a szavatossági ideje, 500 Ft volt. Lazán üti a több ezer forintos krémek minőségét. Szívesen kipróbálnám, hogy itthon keverek bele ilyen-olyan olajat, van erre valakinek receptje?

Eszter Falusi Portékái Kamillás Kecsketejes Házi Szappan

Eszter Falusi Portékái Kamillás Kecsketejes Házi Szappan
2012. augusztus 4.

Nagyon szeretem ezeket a szappanokat, még egyikben sem csalódtam. Nem habzik úgy mint a bolti társai, de helyette krémesen szét tudom kenni magamon. Nagyon sokáig elég egy darab, nagyon gazdaságos.