Tmika

Regisztráció dátuma: 2018. június 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. június 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Thefaceshop Rice Water Bright Rich Cleansing Oil

Thefaceshop Rice Water Bright Rich Cleansing Oil
2020. szeptember 11.

Mást használtam eddig (Tonymoly Wonder Apricot Seed Deep Cleansing Oil), gondoltam ezt is kipróbálom, mert egész jó az ára/híre. Először is ezt nem tudom vízzel lemosni, mint a másikat. Mivel mindenre, beleértve a szemsminkre is csak egyfajta lemosót akarok használni, olyan kellene, amitől nem homályos a látásom utána. Na ettől az, és még jóval a lemosás után is, és kicsit csípi is. Valószínű nem fogom tovább használni, nagyon zavaró.

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)
2020. július 29.

Az illata engem nem zavart, és mindig megelőzte bőrradírozás, de nem lett természetes barna árnyalatú tőle a bőröm, inkább sárgás, a fehér lepedőmet teljesen beszínezte (szerencsére ki tudtam mosni), pedig nem frissen testápolózva feküdtem le. Emiatt abbahagytam, ami után elég csúnyán kezdett kopni olyan helyeken, amik nagyobb dörzsölődésnek vannak kitéve. Nem fogom elhasználni, maradok fehér.

Catrice Calligraph Ultra Slim Szemceruza

Catrice Calligraph Ultra Slim Szemceruza
2019. november 22.

Egy idő után úgy kell rázogatni, mint a kifogyóban lévő tollat, viszont nagyon szépen lehet vele dolgozni, és végre vékony vonalat tudok húzni különösebb bénázás nélkül. Lehetne kicsit intenzívebb a színe.