tmscsilla

Regisztráció dátuma: 2014. február 1.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. február 1.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

s-he Stylezone Szemöldökceruza

s-he Stylezone Szemöldökceruza
2017. május 27.

A 003-as árnyalatot használom egy ideje, teljesen korrekt kis termék. A dolgát elvégzi, szépen lehet vele dolgozni, nem is fogy túl gyorsan, egyszóval egy jó kis ceruza, bár túl nagy bummot nem okozott az életemben.

Alverde Szemöldök Formázó Zselé

Alverde Szemöldök Formázó Zselé
2017. május 27.

Formázásra használom főképp, illetve rohanósabb napokon csak ezzel futok át a szemöldökömön, hogy éppen látszodjon egy kicsit (a világos bőrömhöz meg az alig látszó szemöldökömhöz a 01-es árnyalatot vettem meg). Nem valami hatalmas durranás, de jobb, mint a semmi - bár komolyabb szemöldökformázáshoz azért kell a plusz ceruza is.

Flormar Satin Matte Körömlakk

Flormar Satin Matte Körömlakk
2014. augusztus 2.

Fhú, nagyon csodálkozom, hogy még nem kapott véleményeket ez a kollekció :)
Nekem a Curry nevű árnyalat van meg, ez egy aranyos-sárgás-zöldes szín, tényleg olyan currys :) Kellőképpen pigmentált ahhoz, hogy egy rétegben is fedjen, de azért két réteggel szebb eredményt lehet elérni. Az alapvető finise szaténfényű félmatt, úgy is gyönyörű, de nekem igazán fedőlakkal jött be - úgy olyan mélysége lesz hirtelen, hogy szinte beleszédül az ember :) Gyorsan szárad, és három napon keresztül simán bírta a körmeimen - ennél több ideig meg ritkán marad ugyanaz a szín a kezemen :)