tniki

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Schwarzkopf Gliss Kur Supreme Length Rinse-Out Intense Treatment Weekly Therapy Hajpakolás

2020. szeptember 17.

Szerencsémre kiárusításban én is rátaláltam erre a csodaszerre mindössze 420 forintért és nem tudtam én sem ott hagyni. A hosszú, könnyen kezelhetetlenné váló hajammal csodákat tett. Samponozás után vittem fel a hajamra kb. tarkó hosszig és hagytam rajta a pakolást az előírt 2-3 percnél kicsit tovább. (Kicsit bele is masszíroztam) A benne található apró kis szemcsék egyáltalán nem zavaróak, öblítést követően nyomuk sem lesz.
Cserébe egy könnyen kezelhető, ápolt, selymes, fényes hajat kapunk. A kupakos kialakítás nagyon praktikus, nekem egy tasak 2-3 használatra volt elegendő.

Még külön kiemelném az illatát, ami szerintem elképesztően kellemes, hogy benne marad a hajban napokkal később is. Nekem ez külön tetszik, de ha valakit ez zavar, akkor óvatosan bánjon vele.

Guess 1981 Testápoló Spray

Guess 1981 Testápoló Spray
2020. szeptember 17.

Kellemes, friss, tiszta illat. A parfüm verzióját a magas ár és a hozzá társuló kevésbé tartós illat miatt mellőzöm, így esett a választás a testpermetére.
Az én elvárásaimat bőven felülmúlta. Munkába indulás előtt befújom magam és ami számomra megdöbbentő, hogy még este is érezhető frissítés nélkül.
A dm-ben beszerezhető ez és még 2 testvére, az online parfümériákhoz képest nagyon jutányos áron..

Egyetlen hátránya, hogy használatakor számomra kiérezhető az alkohol, de szerencsére pillanatok alatt elillan.

Úgy gondolom ezzel az illattal nem lehet mellélőni. Nagyon kifinomult, romantikus összhatást kelt. Szerintem mindenképp érdemes kipróbálni.

Alveola Aloe Vera Spray

Alveola Aloe Vera Spray
2020. augusztus 17.

Rovarcsípés általi viszketés, napégés, bőrhiba...mindenre tökéletes megoldás! Kötelező darabja az otthoni készletnek! Mindenkinek ajánlom!