TNikoletta

Regisztráció dátuma: 2013. február 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. február 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Astor Big & Beautiful Play It Big Szempillaspirál

Astor Big & Beautiful Play It Big Szempillaspirál
2013. augusztus 8.

Nem voltam elég körültekintő a vásárláskor, ha ezt a rostszál dolgot tudom, akkor nem veszem meg. Szerintem úgy néz ki miatta a festék, mintha már használt lenne és más kihullott szempillái ragadtak volna bele... Egyenlőre nem tetszik. A pillahosszabbításra utazna, de nekem alapból hosszúak, így semmit sem csinál. Ha lett volna a Volume Divából készleten, akkor nem is próbálkozom ezzel... Később írok még egy updatet, idővel jobbak szoktak lenni az Astor spirálok.

Essence Show Your Feet Körömlakk

Essence Show Your Feet Körömlakk
2013. július 31.

Kuka...

Rexona Maximum Protection Clean Scent Krémdezodor

Rexona Maximum Protection Clean Scent Krémdezodor
2013. július 18.

Update: Hétvégén fogyott el. Tehát kb. 3 hónapig volt elég (vékonyan kenve). Továbbra is elégedett vagyok vele, vettem is még egyet!

2013.04.20. Pár napja használom még csak, de egyenlőre nagyon pozitív tapasztalattal. A használati utasítással szemben, nem esete, hanem reggel használom. Egyáltalán nem izzadtam tőle, este is lehetett az illatát érezni. Ruhát nem fogta össze. Ami nem annyira tetszik, hogy tekergetős krémes fajta, viszonylag keveset kenek belőle, de ezek a fajták valahogy mindig gyorsabban szoktak fogyni.
Egyenlőre hatásában nekem a zöld Vichyre emlékeztet, vagy még attól is jobb. Néhány hét múlva írok updatet.

2 ÖSSZETEVŐ

Catalase a EWG Kockázat: EWG Adat: közepes