tnori

Regisztráció dátuma: 2017. január 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Duschschaum Sweet Cake

Balea Duschschaum Sweet Cake
2018. július 2.

Odáig meg vissza vagyok a tusfurdo habokert. És ez valami fantasztikus illatra és állagra is. Veri a Niveat és a doveot is. Imadnivalo.

Balea You Are Gold Golden Shine Bodyspray

Balea You Are Gold Golden Shine Bodyspray
2018. július 2.

Nekem nagyon bejott ez a termék, először kicsit soknak véltem a csillámot, de kifujva nagyon szép szolid a végeredmény. Lábamon és dekoltzson használom, elég fehér bőrű vagyok, és szerettem volna valamivel feldobni a szinem,aplotabbnak tűnni. Tökéletesen működik. Én kézzel mindig eloszlatom. Kicsit szárítja a bőröm, de ez esti testapolozassal orvosolható.

Bobbi Brown Caviar & Rubies Eye Shadow Palette

Bobbi Brown Caviar & Rubies Eye Shadow Palette
2018. január 8.

Nekem nagyon be jött ez a paletta, eszméletlen jól pigmentaltak, a világos színek is, a sötét színekkel óvatosan kell bánni, egy leheletnyi is elég az ecsetre ha arnyekolsz vele, én kiprobaltam 'szemceruza' és tus helyett is és nagyon szépen a helyén maradt a nap folyamán, csak tényleg kicsit tegyetek az ecsetre mert különben lehullik, és mivel meglehetősen pigmentalt, ezért nem szép látvány és lehet korrigálni. Vagy egy picit nedves ecsettel vigyétek fel. Van amelyik szín a szemöldökre is elmegy, a világosak meg egyszerűen tökéletesek, legalábbis nekem. Szóval megszerettem, mert most ha elutazok csak ezt az egy palettát viszem és mindent ki tudok belőle hozni. Köszi Bobbi!

1 MÁRKA