tofifi11

Regisztráció dátuma: 2013. november 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. november 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Palmer's Cocoa Butter Formula

Palmer's Cocoa Butter Formula
2014. szeptember 24.

Nagyon jó kis krém! Előtte próbálkoztam más krémekkel, pl. Nivea, de az után száraz maradt a bőröm. Ez viszont teszi amit ígér, téli időszakban nagy hasznát fogom venni, nagyon örülök, hogy parabén mentes, bár parfüm van benne, de enne köszönhető az a nagyon finom kakaós illata. Jó lenne, ha Magyarországon is beszerezhető lenne!

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2014. szeptember 24.

A folyékony tusomat váltotta le, előtte nem használtam zselés tust, kellemes csalódás volt ez. Nekem az ecsete is használható, a fekete tényleg fekete, gyorsan szárad (mattra) és nem repedezik, mint előtte a folyékony. Kevés kell belőle nekem, és ha valóban nem fog kiszáradni, akkor ez nagyon, nagyon sokáig elég fog lenni. Tartósság: ez az egyetlen kérdőjel, mert mintha a nap végére maszatolódna. Ettől függetlenül újra venném.

Real Techniques Starter Set

Real Techniques Starter Set
2014. szeptember 24.

Életem első valóban minőségi ecsetei, még a számomra elfogadtató árkategóriában, mert minden napi használathoz nem akarok vagyonokat költeni ecsetekre, azt meghagyom a profiknak. Első benyomás: gyönyörű kis táska, tetszik, hogy lehet hajtogatni és variálni. A gumik belül nagyon erősek, ami egyrészt jó, mert tartja az ecseteket, viszont nem egyszerű visszatenni őket a helyükre. A baloldali üres helyre betettem a régebbi ecseteimet, ill. a külön kapható Real Techniques Lash-Brow Groomer-t. Ecsetek: mindegyik nagyon puha, jó minőségűek, természetesen nem hullatják a szőrüket. Duluxe Crease: én ezzel viszem fel az alapszínt, mert nagy fejű, ami nem nyeklik össze vissza. Base Shadow, ezzel viszem fel a sötétebb színt, bár nekem kicsit nagynak tűnik ehhez a feje, ez kicsit hajlékonyabb, de satírozáshoz én ezt nem bánom. Brow brush, nem nyeklik ez sem, de ez is mintha nagy lenne, ill. a régebbi ecsetemnél megszoktam a kisebb méretet. Accent brush: a szemzugba teszem vele a korrektort vagy az alsó szempillák alá, még másra nem használtam. Eyeliner: még nem használtam, mert tus húzásra a Maybelline Eye Studio Lasting Drama ecsetét használom. Összességében szeretem ezt a szettet, még ismerkednem kell vele, mert biztos jobban kihasználható, mint ahogy azt én teszem. Ajánlom, azoknak akik szintén nem akarnak sok pénzt költeni jobb minőségű ecsetekre.