tokfejessi

Regisztráció dátuma: 2015. május 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

L'Oreal Paris Hydra Specialist Arckrém

L'Oreal Paris Hydra Specialist Arckrém
2017. január 5.

Összességében korrekt krém. Akciós áron vettem karácsony után, az egyik dm-es eladó tanácsára. Őszintén szólva, én még nem találkoztam olyan krémmel, ami tökéletesen működött volna az én bőrömön. T-vonalban zsíros, az arcom többi részén száraz a bőröm, pattanásokra hajlamos, ráadásul tág pórusok...azért ezzel nem könnyű mit kezdeni. Reggel és este használom csak, vékony rétegben, és annyit sikerült elérnie, hogy csak a nap végére lesz fénylő az arcom, illetve a húzódó, száraz érzet is elmúlt nagyjából. Nem tökéletes, de jobb, mint az eddigi krémek, amiket használtam. 4*

Ombia Hair Shampoo Gyerek Sampon

Ombia Hair Shampoo Gyerek Sampon
2016. december 18.

Teljesen korrekt ahhoz képest, hogy 299 Ft, ráadásul 500 ml-es a kiszerelése.Nem zsírosítja a hajamat, nem viszketek tőle, és viszonylag könnyű kifésülni a hajamat a használata utána. Pontosan ezek az elvárásaim egy samponnal kapcsolatban, ezeket pedig teljesíti. Szóval megéri kipróbálni!

Dita Von Teese EDP

Dita Von Teese EDP
2016. szeptember 2.

Barátnőm szerette volna rám sózni ezt a parfümöt, mert ő nem használja, de kidobni sem szeretné. Őszintén, meg tudom érteni. Borzasztó erős, már már bántóan intenzív. És pacsuli. És tolakodó. Számomra tipikusan az az illat, amit még másokon is nehezen tudok elviselni.
Egyetlen pozitívuma, hogy tartós. Levakarhatatlanul.

1 smink