tomimariann

Regisztráció dátuma: 2016. április 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. április 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Inecto Naturals Argan Hidratáló Tusfürdő

Inecto Naturals Argan Hidratáló Tusfürdő
2019. április 2.

A nálam lévő tusfürdő nem híg, teljesen jó állaga van. Az illata is tetszik. Viszont konkrétan teljesen kiszáradt a bőröm utána..... Viszket és alig győzöm hidratálni. Annyira sajnálom.

Napvirág Mentás-Citromfüves Testradír

Napvirág Mentás-Citromfüves Testradír
2017. október 3.

Testradírként használva különleges élmény, a narancsbőr ellen is igyekszem bevetni, meglátjuk hosszabb távon mit érünk el vele. Menta és citromfű, hmmmm. Egyszerre ellazít, frissít és élénkít. Derekamra kiváló: előveszem a csodaszeremet, jót bedörzsölöm vele, és szinte felfrissülök, megenyhül a fájdalom. A sarkaimon található bőrkeményedéseim megszűntek a lábizzadással együtt, és minden kellemetlen szag elmúlt. Nekem összességében nagyon tetszik. Szép a tárolóüveg, igaz használat előtt nem mindegy hol teszem le a fürdőben, nehogy leessen, és mivel olajak vannak benne, csúszni tud - és bizony mi is, emiatt fokozottan kell figyelni, nehogy elcsússzunk és beüssük magunkat.

Detergens Sulfuratum FoNo VII. Parma Kénes Sampon

Detergens Sulfuratum FoNo VII. Parma Kénes Sampon
2017. augusztus 14.

A Naturlandos társát jobban szeretem. Vannak patikák, melyek nem forgalmazzák azt, ezt ajánlják cserébe, gondoltam úgyis ugyanaz a termék, csak más csomagolással (gyártóval)... nekem nem lett a szívem csücske ez a termék. Alig várom, hogy elfogyjon ez a fémtubusban lévő kénsampon és újra be tudjam szerezni a műanyag tubusban lévő társát... az szerintem hatékonyabb is! Már ha nem is tökéletes... mert olyan szerintem nincs is.