tomkogy

Regisztráció dátuma: 2012. március 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Trend It Up Build-Up Körömerősítő Lakk

Trend It Up Build-Up Körömerősítő Lakk
2019. október 11.

Már nem a képen látható a csomagolása (hosszúkás hengeres üvege van), de a neve alapján gondolom, hogy ugyanez a termék, amit én is használok. És csillagos ötös! Borzasztó, szakadozós, minden irányban töredezős körmeim vannak, és ez a körömerősítő csodát tett a körmeimmel. Nem formaldehiddel, ami nálam plusz piros pont. Amikor először beszereztem magában, a leírása szerint használtam - úgyis nagyon szépen teljesített. Egy ideje már alaplakként használom, és azon túl, hogy valóban problémamentessé teszi a körmeimet, még sokkal tartósabbá is teszi a lakkjaimat!
Ajánlom!

Catrice Iron Strength Körömerősítő

Catrice Iron Strength Körömerősítő
2019. október 11.

Miután a trend it up BUILD-UP körömerősítőjét kipróbáltam - nagggggyon bevált - és az kifogyott, nem jutottam el a DM-be, szerencsét próbáltam a Rossmannban. Ez a Catrice még sokkal jobbakat ígért, mint a trend it upos valaha, ezért gondoltam, hogy kipróbálom.

Nagyon vékony, és lemezesen és minden elképzelhető irányban töredező, szakadozó körmeim vannak. Douglas körömlakkjaim alá kezdtem el használni alap lakként, mert az előző vetélytársa így remekül teljesített. Erősítette a körmeimet, és tartósabbá tette a fölötte használt lakkokat. Sajnos ez a Catrice leszerepelt, közel sem tudta hozni a 82%-al erősebb körmöket. Azért, mert sokkal hamarabb felpattogzott lakkom a Catrice körömerősítőn, nem vonok le pontot, mert nem alaplakként pozicionálják.

Azonban a körmeim úgy törtek, szakadtak be, mintha semmit nem kentem volna rájuk. Nem szeretek alig használt kozmetikumot kidobni, de már azóta beszereztem a trend it up körömerősítőt, és azzal visszaállt a világ rendje, ez pedig számomra használhatatlan.

CV Cadea Vera Face 25+ Hydra Serum-Lotion

CV Cadea Vera Face 25+ Hydra Serum-Lotion
2019. július 4.

Hihetetlen, hogy még senki nem írt véleményt erről a szuper termékről, nem baj majd most én :) Az árára figyelem fel, amikor a termékcsalád arcolaját vettem. Örülök annak, hogy kipróbáltam, mert valóban szépen hidratál, feltölt. És emellett nagy adagot kapunk. Ajánlom.