tomposlilla

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Douglas Matte Lipstick Ajakrúzs

Douglas Matte Lipstick Ajakrúzs
2017. február 26.

Nemrég szereztem be a 01-es árnyalatot a Douglesből. 20% kedvezményt kaptam rá, mert volt egy valentin-napi akciójuk, így kb 3000 Ft volt. Nekem nagyon tetszik a színe, egy természetes, nem hivalkodó szín, de mégis kiemeli az ajkakat. Tartósság: ebédet, kávézást kibír, de azért nem marad fönt egész nap. Mondjuk én ezt nem is várom el egy rúzstól. Szerintem 3000 Ft-ot megér, eddig ez a legjobb rúzsom, de többet biztos, hogy nem adnék ki érte.

Max Factor Colour Intensifying Ajakbalzsam

Max Factor Colour Intensifying Ajakbalzsam
2016. május 13.

A joy napokon szereztem be a karamellás árnylatot. Nekem nagyon tetszik, színt is ad és egy kis fényt, nem ragad és hidratál. Ajakbalzsamnak tökéletes! A mennyiséghez az ár tényleg túl sok, talán még féláron is, de egyébként a termék maga szuper jó.

H&M Bearberry And White Daisy Brightening Face Mask

H&M Bearberry And White Daisy Brightening Face Mask
2016. április 10.

A vörösmarty téri h&m-ből vásároltam. A használati útmutató a csomagoláson belül található. Nekem tetszett a pakolás illata és az állaga is (se nem túl híg se nem túl szilárd). Felkenve a gyulladtabb területeket kicsit csípte, de ez 1-2 percen belül elmúlt. Lemosás után még picit ézrődik a bőrön, mintha maradt volna rajta valami, de a használati útmutatóban benne van, hogy lemosás után még át kell törölni az arcot. Nekem összességében tetszett ez a pakolás, de nem biztos, hogy újravenném.