tonic

Regisztráció dátuma: 2014. december 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Cien Men Koffein Sampon

Cien Men Koffein Sampon
2021. június 6.

Itt olvastam vkinél,hogy az A-hez teljesen hasonló összetétel,harmad annyiért,gondoltam egy próbát megér,mert sajnos a Covid miatt többünknek elég erős hajhullása van. Eddig tetszik,már két használat után volt hatás, mérséklődött valamennyire,az illata nem zavar,hamar elillan,az ára jó.
Fotóját nem tudom hogy kell meglévő termékhez feltölteni,a szándék megvolt bennem :)

Cien Eyebrow Styler Szemöldökceruza

Cien Eyebrow Styler Szemöldökceruza
2021. június 6.

Nos,ez tényleg vicc kategória. Eszembe nem jutott volna Lidl-ben ilyesmit venni,ha itt véletlenül nem futok bele a véleményekbe,amik meggyőztek,hogy egy próbát megér ennyiért. Az elsőt elhagytam,gondolom kiesett a kosárból fizetés után..
Vicces ár,jó szín,normális állag, médium brown színben,eddig teljesen jó,és bár pomádém is van,amit szeretek,de mivel sokszor rohanok ill. utazáshoz, valamint táskában lévőnek a ceruza formátum a legszerencsésebb, így ceruzám is mindig van. Egyébként tényleg vetekszik a Catrice ceruzával,sőt az Art Decós cerkám is hasonló,csak azt 2700-ért vettem. Szóval bátran ajánlom

Son&Park Beauty Water

Son&Park Beauty Water
2021. június 6.

Nagyon tetszik!Sokáig gondolkodtam,hogy megvegyem-e,elvégre elég drága,aztán bejött a karantén,az árak,szállítási költségek méginkább elszálltak,de mivel júliustól minden vackot megadóztatnak,vagy áfa, vám, a fene tudja még mi,úgy gondoltam,lesz,ami lesz,megrendelem.
Jó összetevők, alig kell belőle pár csepp,nem szárít,nem húzódik a bőröm,hidratáltnak,puhának érzem utána, selymes,jo érzetü,szinte kisimult,nem bánom,hogy megvettem,eddig bevált,csak azt nem tudom,később hol fogom beszerezni normális áron...
Up: hú,nagyon bejön,nyugtatja a bőröm,szeretem.