Toothfairy

Regisztráció dátuma: 2019. november 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. november 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Arclemosó Stick

Balea Arclemosó Stick
2019. november 24.

Azok közé tartozom, akiket elcsábított a “praktikus utazáshoz” reklámszöveg és a kedvező ár.
Az illata nekem tetszik, de nyilván ez szubjektív. Objektívebb szempont, hogy van benne illatanyag, ami ráadásul elég erős.
A csomagolása utazás szempontjából valóban praktikus, de nem a leghigiénikusabb (de ezt már a vásárláskor is tudtam).
Viszont eszméletlenül szárít, ez a legnagyobb hátránya.
Sminkszivacs mosásához viszont kiváló. Ha ilyen célból árulnák, akkor maximum pontot adnék. És ez egyben egy tipp is azoknak, akiknek esetleg szintén nem működött és nem szeretnék rögtön kidobni. Sajnos arcra nem vált be.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2019. november 24.

Örülök ha egy termékben nincs illatanyag, de nem ragaszkodom makacsul hozzá, viszont ennek nagyon erős, zavaró, irritáló illata van.
Kifejezetten tartósabb smink eltávolítása céljából vettem, de pont ennek az ígéretének nem tett eleget. Sajnálom, mert a rózsaszín változatát nagyon szeretem, az felveszi a versenyt a drágább kategóriájú termékekkel is.

Isana Med Kézfertőtlenítő Kamillával

Isana Med Kézfertőtlenítő Kamillával
2019. november 24.

Ahogyan többen is írták: RAGAD. Az illatával, állagával, csomagolásával és árával nincsen probléma, de ebben az árkategóriában a Balea és a Cien jobb, mivel nem hagy ragadós érzetet. Elhasználtam, de nem venném újra.