Toposz

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

The Body Shop Japanese Camellia Body Cream

The Body Shop Japanese Camellia Body Cream
2021. április 12.

Testápolásban nem tudom megkerülni az illatokat úgy, mint arcápolásban (egyelőre). Testápolásban ott tartok, hogy amit jól esik használni, és el is használom, azt becsben tartom. Szerettem az illatát, szerintem sem veszik össze a parfümökével, nem tolakodó, de önmagában is nagyon kellemes.
Az állagát is szerettem, ez az első habosabb termék amit használtam. Meg is vettem a hawaiian verziót. Illatverseny lesz! Gondolom hatásában nem lesz különbség (remélem).

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2021. április 12.

Must have a maszkozás alatt (is/pláne) . Most lightosabb alapozót használok, de botrány, ahogy azzal a maszkom kinéz. Ez az alapozó tart, lehet nagyon vékonyan felvinni. Ha nem hidratálsz alá eléggé valóban szárítani fog, de ez szerintem teljesen rendben van (néha elrontom, de nem az alapozóra haragszom emiatt).
Amikor gyulladtabb volt az arcom éppen, akkor nagyon sokat tett azért, hogy jobb legyen a közérzetem. Hálás vagyok érte.. Mindig lesz nálam, még ha időnként szeretem is félrerakni.

Nuxe Micellar Cleansing Oil With Rose Petals

Nuxe Micellar Cleansing Oil With Rose Petals
2021. április 12.

Nem szeretem a márkát egyébként, mert teljesen felesleges irritátornak tartom a parfümöt az összetevőik között. Értem én, hogy francia, illatos meg luxy, de ennél igyekszem tudatosabb lenni, legalább arcápolás terén.
Viszont!
Nem volt lélekjelenlétem elmenni take off the dayért, így ajánlották őt. Fintorogtam a maszk alatt, aztán megvettem.
Tök jó használni! Pihe puha bőr, kevés elég belőle, jó kis esti szeánsz. A sminket hiba nélkül leszedi, és a parfüm se annyira zavar benne (illatban nem is érzem), és utána úgyis jön a második lépés lemosás.
Összevetem majd a take off the day-el és meglátom ki lesz a befutó esti első lemosó.