Toposz

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Clinique Dramatically Different Moisturizing Gel

Clinique Dramatically Different Moisturizing Gel
2018. december 3.

Én teljesen ledöbbentem, hogy ez ilyen jó! A rutinom utolsó eleme reggel-este. Felszíni vízhiányos, de alapvetően olajos és érzékeny a bőröm.
Mivel több ételre is érzékeny vagyok, amire időnként nem figyelek teljesen katonásan oda, így előfordulnak csúnyább gyulladások az arcomon. Természetesen semmilyen terméktől nem elvárható, hogy ezt kezelje, viszont úgy vettem észre, hogy ez a krém szépen nyugtatja, és kordában tartja őket. Illetve előzőleg PC-s arckrémet használtam, de azzal időnként az orcámon szárazabb, a homlokomon pedig továbbra is zsíros volt a bőr. Ez a krém szépen egységesíti az arcomat. A hidratálása is elég számomra, bár használok még fölé fényvédőt és sminkelni is lehet rá, az alapozómmal sem veszik össze.

Paula's Choice Skin Balancing Toner

Paula's Choice Skin Balancing Toner
2018. december 3.

Nem volt időm megvárni, amíg megérkezik a rendelésem, így most mellőzöm ezt a toninkot egy kis időre, de biztosan visszatérek.
Szép összetevők, cruelty-free, alkohol nélkül.

Clarins Toning Lotion Alcohol-Free With Iris

Clarins Toning Lotion Alcohol-Free With Iris
2018. december 3.

Számomra mindent tud ez a tonik, amit egy toniknak tudnia kell.
-alkoholmentes, ez nálam fontos szempont
-nem szárít, felkészíti a bőrömet a további ápolásra.
Ami miatt mégis négy csillag: nem tetszik, hogy parfüm van benne, bár igen kellemes az illata.. :) De azért elvek vannak, és az arcápoló rutinomban próbálom mellőzni a parfümöket.