topsminkotti

Topsmink blog
Regisztráció dátuma: 2015. november 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Topsmink blog
Regisztráció dátuma: 2015. november 14.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Clinique High Impact Szempillaspirál

Clinique High Impact Szempillaspirál
2019. október 30.

Ez az a spirál, amelyhez kis kitérők után folyamatosan visszatérek. Szeretem a keféjét, dúsít, de nem ragasztja össze a pillákat. Nekem nagyon megbízhatóan a helyén marad egész nap, annak ellenére, hogy nem vízálló. Ami a legjobb benne, hogy úgy érzem ápolja is a pillákat, puhák maradnak a használat alatt, nem teszi tönkre őket.

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2019. augusztus 12.

Még tesztelem ezt a szappant, de úgy gondoltam ez eddigi tapasztalataimat megosztom most:)
Nekem száraz bőröm van (T zónában normál) pattanások és komolyabb bőrhibák nélkül. Tehát előre tudtam nem én vagyok a célcsoport, de gondoltam azért kipróbálom, mert sok róla a rossz vélemény és kíváncsi voltam. Szóval az első benyomás az volt, hogyha szembe kerül, ami azért arcmosásnál előfordul, akkor nagyon csíp. Sokkal jobban, mint más szappanok. Mikor a tükörbe belenéztem az volt a benyomásom, hogy soha nem láttam még ilyen tisztának a bőrömet (talán még a Clinique Clarifying lotion volt ilyen hatással). Viszont utána elkezdődött. Hihetetlenül húzódott a bőröm, talán még soha nem éreztem ilyet (van összehasonlítási alapom, mert szinte mindentől húzódik:). Nemcsak az arcrész, hanem a homlokom is és egyáltalán mindenhol, ahol érte a szappan. Tehát intenzíven szárít. Még intenzív hidratálás után is csak nehezen nyugodott meg. Gondoltam, akkor használom t zónára. Nekem alig látható kis fekete pontocskák vannak az orromon, gondoltam megnézem változtat-e rajta valamit. Semmit nem változott egyheti használat után sem. A mattosításon, szárításon kívül úgy éreztem, nem csinál mást a bőrömmel.
Semmi gond van a családban kamasz gyerek, akinek az arcán nem sok pattanás van, viszont a hátán és a vállán annál több. Ott is valami hasonló volt a végeredmény. Mattított, újabb pattanások nemigen alakult ki, viszont az addigiakat talán egy kicsit visszaszorította, de nem tüntette el többheti használat után sem. Szoktam készíteni házi jellegű tonikot (bio almaecet, teafaolaj keverékéből, vízzel hígítva), azzal sokkal nagyobb sikerrel jártunk, sokkal olcsóbban. Már első használat után látványos volt az eredmény, egy hét után pedig radikálisan csökkent a pattanások számát. Nyilván nem mindenkinek másképp reagál a bőre, de nekünk ezek a tapasztalataink voltak.
Tulajdonképpen a szappan használata után ugyanaz volt a benyomásom, mint általában a Manna termékekről. Szép összetevőlista, erősen túlárazott, közepes hatásfokú darab. 3 csillagot akartam adni, csak azért adok négyet, mert már így is elég rossz az értékelése. A
Azt még le kell írnom, hogy valószínűleg a szappan elég sokáig elég, mert még nagyon sok van belőle. Ha lesznek még megosztásra érdemes tapasztalataim, akkor updatelek.

Yamuna Mandulamag-Őrleményes Hidegen Sajtolt Szappan

Yamuna Mandulamag-Őrleményes Hidegen Sajtolt Szappan
2019. augusztus 12.

Én arctisztításra nem használok szappan, viszont fürdéshez meg csak azt, mert évek óta likvidáltam már a tusfürdőket. Krémmánia vélemények miatt vettem meg azt a terméket és pozitívan csalódtam. Összességében nagyon kellemes használni, jó az állaga, kellemes az illata, alaposan tisztít. Plusz van egy extra tulajdonsága a radírozás a szőlőmag őrleményekkel:) Én azt figyeltem meg, hogy a radírozás mértéke attól függ, hogy éppen hol tartunk a szappanban, mivel ezek a magocskák egyenletlenül oszlanak el benne. Ezért valamikor alig érezhető a dörzsölő hatás, valamikor pedig egészen intenzív.