Torpece

Regisztráció dátuma: 2015. május 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Veet Cukorgyanta

Veet Cukorgyanta
2021. április 19.

Ez egy csoda! Nagyon egyszerű használni, nem csöpög, mikróban pillanatok alat a megfelelő hőmérsékletre melegíthető. Minimális fájdalom mellett lehúzni a csíkot és a papírról valóban gond nélkül lemosható. Vettem ugyan hozzá egy 50db-os csomg gyantalehúzó papírt, de lehet arra nem is lesz szükség. Biztosan rendszeresen fogom használni!

Ajmal Aurum Summer EDP

Ajmal Aurum Summer EDP
2021. április 16.

Sikerült megismerkednem végre ezzel az illattal is, több Ajmal-t volt szerencsém kipróbálni, vegyes érzésekkel. Az Aurum sorozat többi tagja nem váltotta be eddig a hozzá fűzött reményeket és sajnos ez a változat is csak addig volt érdekes, míg nem ismertem. Neve alapján egy könnyed, ugyanakkor lédús, nem fullasztó illatot vártam, ezzel szemben ennek épp az ellenkezőjét kaptam. Lehet az én bőrkémiámmal van a baj, úgyhogy további tesztelésnek fogom alávetni, mert most teljes kiábrándulás. Azért is gondolom ezt, mert kifújás nélkül amikor a fújósom tetejét lecsavartam és beleszippantottam, frissebb volt, bőrre fújva elnehezült, nyomasztó tömény valami. Málnás, erőteljesen túltolt piros gyümölcsös illat, ami hosszabb távon nálam fejfájást szokott okozni, szóval ezt az illatot nyáron használni én kizártnak tartom. Csak összehasonlításként leírtom, hogy nálam tuti nyári illat a Roberto Cavalli Paradiso Azurro és a Jil Sander Jil. Ezek valami hihetetlen komfortos, picit fás leszáradásúak, velük semmi gondom. Ha ez az illat is tudna így működni, nem írta volna le nálam magát ennyire.

Lancôme La Vie Est Belle Intensément EDP Intense

Lancôme La Vie Est Belle Intensément EDP Intense
2021. április 13.

Viszonylag erőteljes édességgel indít, de a leszáradása rajtam egy kimondottan kellemes fás-édes illat, nem bántóan tömény. Azt gondoltam, hogy az anyaillat erősebb változata, de szerencsére nem. Eddig szerencsém volt a flankereivel, mind finom, hordható és nem fejfájdítóan tömény kotyvalék. Még a Bouquet de Printems-ot szeretném valahogy kipróbálni, hozzá nem volt szerencsém.

1 MÁRKA