Torpece

Regisztráció dátuma: 2015. május 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Marc Jacobs Daisy Pop Art Edition EDP

Marc Jacobs Daisy Pop Art Edition EDP
2019. október 15.

Legelső krémmániás vásárlásom a Marc Jacobs Daisy Eau so fresh illata volt. Emlékszem, mielőtt megvettem üvegében többször teszteltem a Müllerben. Nagyon tetszett a könnyed, virágos illata, ami rajtam kicsit fás leszáradással illatozott. Aztán a mikor meglett üvegében nagyon csalódott voltam, mert a tartóssága percekben volt mérhető...így meg is történt nemsokára életem első krémmániás eladása. Most, hogy nagyon jó áron sikerült beszereznem üvegében a Pop Art kiadást, nem sokat gondolkodtam a beszerzésén, pedig az üvege alapján más, így mélyebb, fűszeresebb illatot vártam. Általában az üveg színe utalni szokott a beltartalomra, de ez az elmélet itt most megdőlt! Ugyanaz az illat, mint az Eau so fresh volt, viszont a tartóssága szuper! Ha valamihez hasonlítani kellene, akkor nekem a Dior Addict edt és a DKNY Women Energizing illatok jutottak róla eszembe.

Vivienne Westwood Boudoir

Vivienne Westwood Boudoir
2019. október 3.

Tegnap sikerült megismernem és gyorsan emlékeztetőül írom le a véleményem, nehogy újra elcsábuljak. Extraszuper áron beszerezhető most ugyanis az egyik drogériában, így természetesen nekem is kellett egy....megsúgom így utólag, az üveg volt a fő csáberő. Gyönyörűséges a csomagolás! Maga az illat sem rossz annak, aki szereti a szegfűs virágillatot...én nagyon nem sajnos. Így aztán ismeretségünk be is fejeződött ezennel, boldog gazdája már várja is őt nagyon.

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2019. október 3.

Müllerben is kaphat már, én ott teszteltem. Biztos ami biztos alapon papírcsíkra is és bőrre fújva is. Papírcsíkon elsőre finom limonádés édeskés illat, de hamar egy szimpla édeskés illat maradt csak belőle, ami nyomokban sem tartalmazza a Cinema vonalát. Megjegyzem a Cinema nálam ma is nagy kedvenc, picit teás édessége van rajtam. Na ez a Libre sajnos nagyon nem ilyen. Pedig összetevői alapján egy-két kiveteltől eltekintve akár még jó is lehetett volna, de nem. Leginkább egy olcsó édes drogériás illathoz hasonlítanám, ha lesz pontos hasonmásra ötletem megírom, az biztos. A bőrömön (szerencsére) nem sokáig maradt meg, a papírcsíkon még most is érzem. Ha nem tudnám mi ez, simán rámondanám, hogy egy olcsó pár száz forintos pacsuli, annyira egysíkú, jellegtelen édes, nekem nemszeretem kategória.

1 MÁRKA