Torpece

Regisztráció dátuma: 2015. május 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Babylove Sensitive Babahintőpor

Babylove Sensitive Babahintőpor
2024. június 13.

Nyárra kerestem magamnak hintőport, amit a hajlatokban tudnék használni. Erre esett a választásom. Az összetevői is nagyon jók és a hatásával is meg vagyok elégedve, de van vele egy bajom. Annak ellenére, hogy illatmentes iszonyatosan büdös szaga van, amikor a tenyerembe szórom. Engem ez rettenetesen zavar, pedig csak addig érezni amíg kiszórom, utána már nem.

Beauty of Joseon Radiance Cleansing Balm

Beauty of Joseon Radiance Cleansing Balm
2024. június 12.

Így utólag, hogy elhasználtam egy tégellyel ebből a balzsamból, nekem ennyi elég is volt belőle, többet biztosan nem ezt fogom megvenni. Azt, amire való tökéletesen megteszi, a sminket maradéktalanul leszedi. Viszont engem több dolog zavar. Egyrészt az, hogy a használata után fátyolos a látásom és engem ez nagyon zavar. Teljesen illatmentes és nekem a csomagolása sem jön be. A fedele alatt nincs hova tenni a spatulát, csak a balzsamba lehet beletenni ellenben a Heimis fedele, ahol a felnyitható fedél alatt van egy másik, amire a spatulát el lehet helyezni.

La Rive Solare EDP

La Rive Solare EDP
2024. június 4.

Ajánlás után kerestem meg a bizonyos M betűs drogériában mert az eredeti Nivea Sun nagy kedvencem nyáron, de az ára már annyira nem. Döbbenetes a hasonlóság a két illat között, sőt ki merem jelenteni a La Rive tartósságban és talán még ilaltban is jobban sikerült. Azt hiszem mindent elmondok azzal, hogy már 2 üveggel is vásároltam belőle, 2300 ft körül van az 50 ml-es kiszerelés. Tökéletes nyári naptej illat, számomra eddig megunhatatlan.

1 MÁRKA