Torpece

Regisztráció dátuma: 2015. május 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Tom Ford Velvet Orchid

Tom Ford Velvet Orchid
2022. május 11.

Nagyon mély, fűszeres, mégis simogatóan bársonyos édeskés illat. Nagyon-nagyon jól van összerakva, nem tömény annak ellenére, hogy inkább édes kategóriájú illat. Második vakon választott Tom Ford illatom és ő határozottan tetszik. Hozzá képest a Black Orchid sokkal erőszakosabban tömény, nem is tetszik annyira, hogy viselni tudnám, sőt az Orchid Soleil is megbukott nálam a teszten. Még az Orchid Lumiere érdekelne nagyon ezek után...
Mindenki őszi-téli illatnak mondja, viszont érdekes módon az én bőrömön nyáron a legszebb, egyik kedvenc nyári illatom.

Jil Sander Sun Delight

Jil Sander Sun Delight
2022. május 5.

Ha létezik olyan illatkategória, hogy nyári gourmand illat, akkor ez szerintem az. Teljesen más, mint mondjuk az általam ismert másik (és egyben egyetlen) nyári Jil Sander Sun illat, a 2020-as verzió. Abban ugye a tiaré viszi magával a könnyed naptejes vonalat, ebben pedig egy csokis-vaniliás illatra épített virágos kompozícióval találkozunk. Nem rossz ez sem, tartóssága is ugyanolyan jó. Ha ismeri és kedveli valaki a sajnos már nem kapható Lancaster le parfum Solaire illatát akkor valami ahhoz hasonlót képzeljen el. A Lancestert úgy tudom még napozáshoz is lehetett bőrön hagyni, azt nem tudom ezzel a parfümmel ugyanez megengedett-e (gyanítom nem):

Jil Sander Sun Summer Edition 2020

Jil Sander Sun Summer Edition 2020
2022. május 5.

Fantasztikus illat, tökéletes választás nyárra. Vakon vetem (szokás szerint) a sok pozitív véleményre alapozva és a végső lökést az adta, hogy hihetetlen jó áron sikerült beszereznem, gondoltam egy próbát megér. Picit krémes, friss, naptejes feeling. A tiaré virágból pont annyi van benne, amit a virágos jelleget megadja, de nem lesz tömény, fullasztó. Sok nyári illatba tolnak tiaré virág illatot, de sokszor nekem tolakodó, túl nehéz tőle a kompozíció. A nyári illatok szerintem pont attól viselhetőek a hőségben, hogy a frissítőleg hatnak, amit leginkább a citrom, narancs, citrusok, mentás jegyek és a könnyed virágillatok tudnak elővarázsolni. Szóval ez egy jól sikerült kompozíció, ami nem csak illatával de tartósságával is megvett engem.

1 MÁRKA