Torulke92

Regisztráció dátuma: 2020. február 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. február 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Hűsítő Lábzselé

Yves Rocher Hűsítő Lábzselé
2020. július 31.

Ajándékba kaptam, sose venném újra. Pedig izgalmas a csomagolása, levendulás is, zselé is, mi kell több ennél? - gondolná az ember, aztán rá kell, hogy jöjjön, hogy sajnos egy fabatkát sem ér szegény. Legalábbis nekem. Se hűsítést, se zsibbadás nem éreztem. Mikor bekentem a lábam, picit hideg volt a zselé állag miatt, de nagyjából ennyi. Nagy csalódás.
Viszont a fekete szedres-levendulás testápolója nagyon király. Ez sajnos nem sikerült még csak elfogadhatóra se.

Pantene Pro-V Keratin Repair Regeneráló Olaj E-Vitaminnal

Pantene Pro-V Keratin Repair Regeneráló Olaj E-Vitaminnal
2020. július 31.

Nem a legjobb hajolaj amit valaha használtam. Azért vettem, mert most nem akartam beruházni egy 3 ezres hajolajra.
A dolgát szépen teszi, ápolja a hajvégeket, de nekem kB 3 perc után felszívja a hajam.
Kicsit glicerines az állaga, ez nem tetszik. Az illata szuper, ár-érték arányban teljesen jó termék. Újraveszem, ha nem találok a drogeriaban elseve hajolajat...

Pantene Pro-V Intensive Repair Mask

Pantene Pro-V Intensive Repair Mask
2020. július 31.

Nem mondom, hogy teljes pénzkidobás, ápolni szépen ápol, tényleg simít és fényes lesz tőle a haj, de nem tud többet, mint egy átlag hajpakolás. Fontos, hogy csak a hajvégekre vigyünk fel belőle, mert borzasztoan zsírosít.
Biztosan nem veszem újra, maradok a jó öreg garniernel