Toscana

Regisztráció dátuma: 2018. október 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. október 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-In Conditioner

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-In Conditioner
2021. április 21.

Imádom!
A fodrászom ajánlotta; hosszú derékig erő, hullámos vastagszálú hajam van, nagyon sok. Állandó szárazsággal megspékelve.
Az illata mennyei, egy parfümre hasonlít, de nem bírok rájönni, hogy melyikre.
Lassan egy fél éve használom, de az eddigi legjobb ebben a kategóriában.
Az ára nem olcsó tény viszont tényleg megéri. Könnyen formázható, puha, fényes és selymes lesz a hajam. Kiváncsi vagyok majd nyáron, hogy fog viselkedni!?
Az illatát eddig mindenki dicsérte és elég hosszan eltart. Heti egy mosással.

Dr. Konopka's Nyugtató-Hidratáló Arckrém

Dr. Konopka's Nyugtató-Hidratáló Arckrém
2020. november 23.

update:
Kivettem a kukába mindenestől!
Hasznáni egy pár alkalommal használtam, viszont most az utolsó alkalomnál megcsapott a szag. Valaki még mintha alább említette volna, de mostanig nem éreztem. Büdös gyerekek. Kézkrémnek sem jó. Ne dobjátok ki rá a pénz. Lassan az összes Konopka-s termkék a kukába landolt, sajnálom pedig nagy réményeket fűztem hozzájuk... Három csillagból egyre értekelem.

Nyilvánvalóan egy becsületes arckrém nem itt kezdődik, viszont amit ár-értek arányban ígérnek az rendben is van. Könnyedén beszivódik, én nem is érzek semmilyen illatot őszintén, kevés is elég belőle őszi/tavaszi időszakban megfelelő! Most teszteltem a márka több másik termékét is, a hajápolókkal ellentétben az arcápoló termékeik eddig nem okoztak csalódást :)

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe
2020. november 2.

Elektromos fogkefével használtam lassan 10 éve és egy Holényi Zita videóban találkoztam vele aztán meg a dm-ben tiszta véletlenül és kettő is landolt a kosárban egyszerre. Édesanyám foga és ínye ultra-mega-giga érzékeny használata után azt mondta vegyek vagy meg tízet belőle amíg van, mivel soha az életben nem volt ilyen fogkefével dolga:)) és az elektromos után kifejezetten üdítő felfedezés volt, egy darabig nem áll szándékomban visszatérni a régihez, marad ez. Mindenkinek nyugodt szívvel tudom ajánlani, ahogyan az előttem szólok is mondták a fogunk egészsége ennyit megkellene, hogy érjen..