Toscana

Regisztráció dátuma: 2018. október 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. október 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Sampon Előtti Olaj Levendulával

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Sampon Előtti Olaj Levendulával
2020. május 14.

Akciósan vettem meg én is első alkalommal mondván, hogy egy próbát megér hiszen a samponját és a balzsamát is használtam már akkor javában.
Hosszú derékig érő, dús hajam van tehát kell cucc rá, nem voltam meggyőződve, hogy ez meddig is lesz elég. Azonban egy 10 ml fecskendőbe szívtam fel az olajból és azzal pontosan tudtam adagolni a fejbőrömre és a hajam hosszára. Körülbelül egy fél évig kitartott úgy, hogy két hetente használtam. Egy pár alkalommal megpróbáltam a samponját és a balzsamot is egyszerre használni vele, mondanom sem kell fölösleges volt és hihetetlenül sok víz kellett ahhoz, hogy kitudjak mosni mindent a hajamból. Viszont csak a samponnal használva eszméletlen állapotba varázsolta a hajam, nem kellett hajvégápoló olaj sem semmi, fényes és erős lett. Zsírosodni sem zsírosodott hamarabb, amúgy is egy héten egyszer szükséges a hajmosás az én esetemben. Abszolút újra vásárlós, kötelező darab, még akkor is ha fáj a szívem mikor kikell fizetni teljes árban. :)

Gliss Kur Oil Nutritive Balzsam

Gliss Kur Oil Nutritive Balzsam
2020. május 14.

Valóban semmi nagy cucc, teszi a dolgát és körülbelül ennyi. Nagy csodát ne várjunk tőle, talán kicsit zsírosít, de nem annyira vészes. A samponját nem használtam.

Gerovital Stop Acnee Habzó Bőrtisztító Gél

Gerovital Stop Acnee Habzó Bőrtisztító Gél
2020. május 14.

Két alkalommal vettem meg, viszont utólag mindig megbántam. Semmi extra. Nálam eléggé szárított és utána ki is pattogzott a bőröm. Nem lett a rendszeres rutinom része csak néha mikor eszembe jutott vagy nem volt más akkor használtam.