toszkana

Regisztráció dátuma: 2012. január 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. január 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 28 vétel
Megnézem

Lovely H2O Szájfény

Lovely H2O Szájfény
2019. október 30.

Fantasztikus állag, gyönyörű színek. Nagyon sok szájfényem volt már (Chanel, Maybelline, Astor, Rimmel stb.) és azt kell, hogy írjam ez az olcsó kence felveszi a versenyt velük. Nem ragad, kényelmes szuper krémes.....szóval fantasztikus! Ár- érték tekintetében utolérhetetlen. Próbáljárok ki😉😊!

Isana Clean + Care Milder Reinigungsschaum

Isana Clean + Care Milder Reinigungsschaum
2019. július 25.

Előre meg kell mondanom, nagyon sokfelé arclemosóm volt már nagy márkáktól: Estée Lauder, Vichy, Bioderma, Chanel stb. Csak azért írtam le ezt , mert nagyon meglepett ez a kis cucc ;) Nekem a "jeder Hauttyp"( minden bőrtípusra) van meg . Ezt használtam az esti sminklemosáshoz. Tartottam tőle milyen lesz a végeredmény, de nagyon meglepett: MINDENT lehozott !!! ( alapozó, púder, bronzosító, pirosító, highlighter,) utána áttöröltem az arcom micellás vízzel ...... és semmilyen makeup maradvány nem volt a vattakorongon. Nem szárítja az arcbőrt ;) Szerintem ez 1 szuper sminklemosó, megér egy próbát!

Bvlgari Aqva Divina for Women

Bvlgari Aqva Divina for Women
2019. április 8.

Fantasztikus illat ! Igazán nyáron, nagy hőségben tud jól érvényesülni. Tartós illat, szép, tiszta illat :) A testpermetével együtt nagyon jól kiegészítik egymást.