toteme3

Regisztráció dátuma: 2014. április 17.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. április 17.
Bőrprobléma: -

Sleek The Gold Standard i-Lust Palette

Sleek The Gold Standard i-Lust Palette
2015. december 6.

Mikor a Sleek honlapján megjelent az akció, miszerint 15 euró feletti rendelés esetén ingyen van a nyomkövetéses csomagszállítás, gyorsan beruháztam rá a Glitter Me szájfény Private Jet árnyalatával egyetemben. Nem bántam meg, gyönyörű színek és tökéletes állag jellemzi - mint ahogy a másik Sleek palettámat is. Csak ajánlani tudom, engem megvett a márka kilóra :)

Kallos Sense Revitalizáló Arctisztító Zselé

Kallos Sense Revitalizáló Arctisztító Zselé
2015. április 24.

Amint kijött ez a termékcsalád a Kallos honlapján, azonnal felkeltette figyelmemet a leírásuk - nevezetesen a rengeteg növényi kivonat az összetevők között. Úgyhogy úgy döntöttem, karácsonyra meglepem magam az egész hóbelebanccal, mivel a legdrágább is 890 forint a Kallos webshopjában :) .
Mindegyik ilyen termék egy szép, letisztult dobozban kerül forgalomba, melynek a külső design-ja igen kellemes a szemnek. Nekem személy szerint valamiért a keletiesen letisztult jutott róla azonnal eszembe.
A dobozból való kivétel után egy egyszerű, pumpás adagolófejű "tubust" foghat kézbe az ember, melyen a képen is látható fényes címke fut körbe. Elsőre kicsit furcsa volt a pumpás fej, de adagolás és kezelhetőség szempontjábóltalán előnyösebb (különben mindegyik Sense termék ilyennel bír). Maga a gél kicsit hígabb állagúnak tűnt nekem, mint például a Himalaya Nim-es arclemosóé, de ez a hatásfokán mit sem ront, illetve színtelen és az illata sem túl erős. Egyáltalán nem szárít, használat után egy szerintem kellemes, de egyáltalán nem zsíros réteget hagy maga után - igaz a Himalaya-s termékek után kicsit szokatlan volt ez az érzés, de az kimondottan jó volt, hogy csak nagyon enyhén húzódott a bőröm, ami az én esetemben már inkább a hideg időjárásnak róható fel.
Az összetevők listája különösen tetszik, már régóta kerestem ilyen kíméletes és ápoló hatású arclemosót - remélem a hosszú távon hozzá fűzött reményeimet is beváltja. Az már csak hab a tortán, hogy parabén és színezék mentes, illetve állatokon nem tesztelték.

Update: olyan egy hónapja használom, és nagyon bevált. Nem szárítja a bőrömet, viszont kíméletesen tisztít, komótos fokozatossággal csökkentette a mitesszereim számát ill. kordában tartja azokat, és a kis begyulladt bőrterületeimet is megnyugtatta. Sőt, az orrfújástól kipirosodott bőrrészeket is szépen karban tartja a többi Kallos Sense termékkel együtt. Mivel maszk és bőrradír nincs a termékcsaládban, azokból idegenlégiós segítséget hívtam be, azokkal is szépen együtt muzsikál. Továbbra is megérdemli tőlem az öt csillagot. És el ne felejtsem: ilyen kellemes, lágy és természetesen rózsaillatú termékkel még sosem találkoztam. Számomra ez a termékcsalád telitalálat.

Update2: most kezdtem el használni a harmadik flakont, állandó helyre lépett jó hosszú időre. Ha az ember fenn hagyja egy kicsit "hatni" még jobb hatásfokkal tisztít ráadásképpen, mindenféle kellemetlen szárító hatás nélkül. Még mindig csak ajánlani tudom, az én esetemben eddig minden előbbi arclemosót kenterbe ver ár-érték arányban. Meg amúgy is :)

Gliss Kur Oil Nutritive

Gliss Kur Oil Nutritive
2015. március 6.

Nos, nálam maximálisan megszolgálta az öt csillagot. Az illata nagyon kellemes, és a párom operáció miatt két héten át nem mosható, nem fésülhető hajgubancát enélkül nem tudtam volna rendbe hozni. Bevallom őszintén, bár nagy rajongója vagyok ennek a termékvonalnak, ennyit még tőle sem vártam volna, azonban még erre is képes volt egy kicsivel nagyobb adag elfújkálásával :) . Ápol, kifésülhetővé tesz, méghozzá nem is akármilyen szinten. Örök kedvenc, véleményem szerint nagyon jó termék.