tothbarbara74

Regisztráció dátuma: 2014. október 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. október 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Skin Aqua UV Moisture Gel SPF35 PA+++

Skin Aqua UV Moisture Gel SPF35 PA+++
2019. május 23.

Már lassan 1 hónapja használom, nyaralás alatt is ő volt a fő arcra valóm és az a'pieu (lassan ikonikus) fényvédőmet hanyagolom miatta. Hát igen, az a fránya alkohol.... Rettenetes erős alkohol szaga van, kicsi repkedek a kezemmel a feltevés előtt, hogy valamennyi párologjon, de így is nagyon erős a szaga. Viszont teljesen beszívódik, szinte nyom nélkül, ilyet még nem láttam és azért az a'pieu sem rossz ebben, de ő még jobb. Sminkalapként egészen elsőrendű szerintem, ebben is jobb, mint az a'pieu. Így egy hónap után semmilyen negatívumot nem érzékelek a alkoholból a szagán kívül, viszont télen nem tudom hogy ez így marad-e, mert akkor sokkal szárazabb a bőröm. Most teljesen elég a hidratáló képessége, mert az is van neki, nem szárít és húzódik a bőröm alatta. Igazából a mostani tapasztalataim alapján szerintem újraveszem, de meglátom, mit csinál hidegebb időben. Ja, és a nyaralás alatt sem jött ki pigmentfoltom, igaz én ilyenkor megszállottan kenem, szinte óránként, napon félóránként. Vonnék én az alkohol miatt, de igazából nincs szívem hozzá, mert nagyon megszerettem, miatta szeretnék nyitni japán kozmetikum fronton is :)
Up: Azóta beruháztam az 50spf verzióra és az, bár nagyon hasonló az állaga, minden tekintetben fölülmúlja ezt, inkább az spf50 ajánlom.

Imperity Golden Crystal Serum

Imperity Golden Crystal Serum
2018. december 19.

Megváltozott az összetétele, az argán olaj után a következő összetevő benzyl alcohol. Mivel pont azért vettem, mert alkohol nélküli szilikonos olajat szerettem volna, ezért -1 pont és -1 pont a rettenetes illata miatt, tényleg sörszagú, virágos sör. A flakonból kinyomva szörnyű, én vissza akartam küldeni, azt hittem megromlott, de felvilágosítottak, hogy ez ilyen. A hajon azért nekem jelentősen tompul, valami furcsa mentolos virág illata lesz. A hatásától sem vagyok elájulva, ott is -1 pont, mert először szép, fényes tőle, de szerintem alapjában véve száríthat, mert mióta ezt használom, állandóan nyelné az olajat a hajam, egyre több és több kellene belőle. Alapjában véve csalódás, nem veszem újra

MoLash Szempillanövesztő Szérum

MoLash Szempillanövesztő Szérum
2018. december 17.

Én a Long4Lashes-t cseréltem le rá, szóval már kezelt pillával indultam neki a használatának és maradok is nála. Mikor elkezdem a MoLasth-t 2 hét után még a régihez képest is gyönyörű pilláim lettek, de ezt a Long4Lashes-nél is észrevettem, hogy a friss tubust kinyitva kb. 2-3 hónapig sokkal extrábbak a pilláim, mint utána, de a LL azt írja, hogy kb. 6 hónapig elég a benne lévő anyag(szerintem max. 5 hónap, de nyögvenyelős annak is a vége), a ML padig 3 hónapot ír egy tubus mennyiségére, ami igaz is lehet, mert észrevettem, hogy ez az ML jóval több szérumot adagol, mint a LL, úgyhogy lehet hogy a ML végig megtartja a csodás hatást, nem csak az elején. Mikor elhasználtam teljesen (most vagyok kb. 1 hónapnál) majd megírom, hogy meddig volt elég, de ár-érték aránya és a szép eredmény miatt szerintem biztosan nála maradok.