tothbarbara74

1960 pont

Regisztráció dátuma: 2014. október 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1960 pont

Regisztráció dátuma: 2014. október 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Xiaomi Oclean X Szónikus Fogkefe

Xiaomi Oclean X Szónikus Fogkefe
2020. július 17.

Első szónikus fogkefém, Curaprox 5460 manuálisról váltottam és nagyon meg vagyok elégedve, szerintem nem fogok már visszatérni a manuális kefére. Nekem elég vérzékeny ínyem van, ezért használtam Curaproxot is , mert fogkefeváltáskor mindig bedurrant és sokáig vérzett is az ínyem, bármilyen soft fogkefét használtam is előtte. Többek között ezért is féltem váltani, hogy ez a hatalmas (40.000) rezgésszám szétszedi az ínyemet, de rendkívül pozitívan csalódtam, nem véletlenül erőlteti sok fogorvos a szónikus vonalat érzékeny ínynél. Második alkalommal már a legnagyobb, 32-es rezgésszámmal is használtam, mert a program, amit válsztottam, ennyire volt beállítva, amit észre sem vettem, csak később láttam az appban, de az égvilágon semmilyen irritációt nem okozott, sokkal kíméletesebb mint a Curaprox kefe.
Azért döntöttem a Xiaomi mellett, mert ugyan eredetileg Philips Sonicare-t akartam, de a neten olvastam, hogy a Philips 62.000 mozgása ordas nagy átverés, mert az is 31.000 rezeg, csak egy rezgés alatt a kefe 1-et fel, 1-et lefele mozog és így jön ki a 62.000-es mozgás, de azt már senki nem nézi, hogy az egyik rezgés, a másik pedig mozgás csak a számkülönbséget látjuk, pedig a kettő ugynaz, úgyhogy megharagudtam a Philipsre és a Xiaomi tűnt a legjobb vételnek. Sokan panaszkodnak a neten z érintőképernyőjére, de szerintem csak más mozdulatot kell megszoki, mint a telefonnal, nem böködni kell, hanem egész ujjal fel-le és oldalra simogatni és így tökéletesen működik. De a probléma valós, mert a fiam kézbevette és a telefonos mozdulataival tényleg alig lehetett kezelni, úgyhogy rögvest meghozta az ítéletet, hogy ez egy szar. Pedig csak máshogy kell vele bánni, mint egy telefonnal.
Az appra azonnal sikerült csatlakoznom, nagyon jók az előre programok, szerintem ebből bárki tud választani, de be lehet állítani sajátot is. 24-es erősségtől nyomásérzékelős, lelassul ha túl erősen nyomjuk, de ezt még soha nem sikerült kiviteleznem.
A fogam meglepően tiszta lesz és mintha nap közben is tovább maradna ez a csúszós fog érzés velem, evés után is.
Kicsit sok lettem, de azt hiszem nagyon megkedveltem és nem utolsósorban a kivitelezése gyönyörűséges, letisztult, pehelykönnyű, az anyagok benne sokkal minőségibbnek tűnnek, mint a konkurencia hasonló árú termékeinél, amiket bemutatódarabokként megfogdostam pl. az emlegetett Philipstől.
A tükörre ragasztottam a mágneses tartóját és a fürdőszoba dísze lett. Szeretem, na...

Schwarzkopf Taft Magic Volume Hajspray

Schwarzkopf Taft Magic Volume Hajspray
2020. március 10.

Ha valaki azért is használ (akár a frissen mosott hajára) szárazsampont, hogy dúsabb legyen, akkor ezt melegen ajánlom nekik. Kétféle lehetőség van a fújásra, egyiket a tövekre, másikat teljes hajra ajánlja. Míg megszárad a hajtöveken minimálisan ragadós, de száradás után ez elmúlik és teljesen olyasmi tapintásra, mint mikor szárazsampont használtam, de egyáltalán nem mattítja le a hajam, sőőőőt. Remélem nem vonják ki, mert ennek most már mindig kell itthon lennie. Szeretem és biztosan újraveszem ha elfogy.

Miniso Only The Purest Cotton Pads

Miniso Only The Purest Cotton Pads
2020. február 6.

Sajnos tőlem nincs messze az Árkád :))) Nekem is nagy kedvencem ezek a vattalapok, már a harmadik fajtájút veszem náluk, most éppen ez a fajta van soron, lényegi különbséget nem veszek észre a variációk között. Gyakorlatilag az összes ráöntött terméket továbbadja, iszonyatos a különbség az európai vattakorongok és közte, a régiek szinte szárazak dupla annyi micivíztől, míg ez szinte úszik a nedvességtől feleannyitól és nem foszlik szanaszét, nem szöszöl, szuperságos és kész. Ha már valaki elzarándokol az Árkádba, akkor ajánlom figyelmébe a MINISO plüssöket is, mert zseniálisak (többmindennel egyetemben).

1 MÁRKA