tothbarbara74

Regisztráció dátuma: 2014. október 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. október 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Schwarzkopf Taft Magic Volume Hajspray

Schwarzkopf Taft Magic Volume Hajspray
2020. március 10.

Ha valaki azért is használ (akár a frissen mosott hajára) szárazsampont, hogy dúsabb legyen, akkor ezt melegen ajánlom nekik. Kétféle lehetőség van a fújásra, egyiket a tövekre, másikat teljes hajra ajánlja. Míg megszárad a hajtöveken minimálisan ragadós, de száradás után ez elmúlik és teljesen olyasmi tapintásra, mint mikor szárazsampont használtam, de egyáltalán nem mattítja le a hajam, sőőőőt. Remélem nem vonják ki, mert ennek most már mindig kell itthon lennie. Szeretem és biztosan újraveszem ha elfogy.

Miniso Only The Purest Cotton Pads

Miniso Only The Purest Cotton Pads
2020. február 6.

Sajnos tőlem nincs messze az Árkád :))) Nekem is nagy kedvencem ezek a vattalapok, már a harmadik fajtájút veszem náluk, most éppen ez a fajta van soron, lényegi különbséget nem veszek észre a variációk között. Gyakorlatilag az összes ráöntött terméket továbbadja, iszonyatos a különbség az európai vattakorongok és közte, a régiek szinte szárazak dupla annyi micivíztől, míg ez szinte úszik a nedvességtől feleannyitól és nem foszlik szanaszét, nem szöszöl, szuperságos és kész. Ha már valaki elzarándokol az Árkádba, akkor ajánlom figyelmébe a MINISO plüssöket is, mert zseniálisak (többmindennel egyetemben).

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2019. november 11.
(!)

Tesztelésre kaptam, köszönöm szépen. Már előtte használtam a sima változatát, ami kb. csodaszer kategória nálam a herpesz megelőző tulajdonsága miatt, amit ő szintén tud. Mikor érzem, hogy bizsereg és viszket a szám (akinek volt már herpesze tudja miről beszélek) jó bőven kenem, szinte óránként vagy mikor eszembe jut, éjszakára pedig vastagon bekenem és a kis ocsmányság már ki sem jön. Ha már hólyagos sajnos már nem csinál vele semmit, de a varasodásnál is segít, hogy szebben gyógyujjon, ne repedjen be és ne vérezzen. Kicsi különbséget ugye az ízében (nekem tetszik) érzek és mintha egy kissé folyósabb lenne az állaga és ezáltal kicsit hamarabb beszívja a szám.Nappalra használom ezt, éjszakára a simát és most hogy így használom, úgy tűnik, ez a a legjobb kombináció, mert mintha a cseresznyés a sima nappali változata lenne, az spf és a könnyedebb állag miatt is. Természetesen max. csillag.