tothbetti53

Regisztráció dátuma: 2020. július 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2020. július 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Sun Ozon Kids Med SPF50

Sun Ozon Kids Med SPF50
2021. április 10.

Nagyon örültem hogy ennyi pénzért olyan fényvédőt találtam ami megfizethető és nagy is a kiszerelése. Először nagyon fehér de ez elmúlik, viszont elég zsíros ezért utcára nem hiszem hogy mennék benne... Az alapból zsíros bőrömön nem valami kellemes de tényleg akármilyen méregdrága mattítást ígérő fényvédő is ugyanilyen fényes és zsíros hatású... A szememet és az orromat kegyetlenül irritálja
Lemostam már de akkor is...
Ettől függetlenül testre elhasználom

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2021. március 31.

Mikor még csak ismerkedtem a hámlasztókkal kicsit sokalltam érte 7400 forintot,de végső elkeseredésemben (ami a pattanások miatt volt) végülis megrendeltem.Ma használom 2 hónapja ,az állagával még mindig nem vagyok megbarátkozva mert vattával pocsékolás lenne ,így viszont kifolyik az ujjaim közül a nagy része,de ez legyen a legnagyobb bajom, nemde?Ez volt az első hámlasztóm,tudom hogy előtte hozzá kéne szoktatni a bőrömet például tejsavval de türelmetlen voltam és egyből fejest ugrottam a cheer-upban.Minden nap használtam,egyszer sem sikerült vele túlhámlasztanom az arcom.Tényleg ezt mindenkinek mondom:lehetséges a kezdeti rosszabbodás ,ez nekem kb 1 hónap után múlt el.A sok-sok mélyen lévő pattanás mind elkezdett felfelé vándorolni,de mindeközben elkezdtem észrevennni hogy a mitesszereim jelentősen halványodnak.Szóval ha a használatot követő első pár napban elözönlenek rajtatok a pattanások ne ijedjetek meg.Az is elég durva hogy este lefekszek aludni piros pöttyökkel és reggelre ezek nagyon szépen halványodnak,reggelre mindig gyönyörű a bőrképem,sokkal kevesebb pattanás jön már ki rajtam és nem 2 hét alatt múlnak el teljesen hanem mondjuk 3-4 nap alatt.A pattanás utáni piros foltjaimmal is szépen megbirkózott.
Másfél hónapig minden nap használtam de most csak heti kétszer vagy háromszor+egyszer az ordinary peeling solutiont.Tényleg akinek problémás a bőre meleg szívvel ajánlom.Ha nem szeretnétek kiadni 7ezer forintot akkor megtudjátok venni 3ezerért a 30ml-s kiszerelést és szerintem ez is sokáig elég,mert nekem 2 hónap alatt még mindig félig van a 100ml-s kiszerelésem.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2021. március 9.

Soha többet.Zsírosította az arcom,mellesleg minden hidratálómmal kukacosodik.Szerintem hidratálni sem hidratál.