tothblancsi

Regisztráció dátuma: 2013. november 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. november 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Kézkrém Őszibarack és Vanília Illattal

Balea Kézkrém Őszibarack és Vanília Illattal
2020. március 28.

Igazából nagyon jó kis krém, zsírosabb a szokásos Balea állagnál, ezért nekem bevált. Az illata nagyon jó, de már túlságosan sok és tömény, ezért adok csak négy csillagot.

Yves Rocher Rouge Vertige Szédítő Rúzs

Yves Rocher Rouge Vertige Szédítő Rúzs
2020. március 6.

Akciosan vettem ketezer forintert, szerintem abszolut jo ruzs. Nagyon szep nude arnyalatot valasztottam, ami ugyan nem sokban ter el a szam szinetol, de azert eszreveheto rajta. Eves utan is egesz jol a szamon maradt illetve nem szaritotta ki azt nap vegere sem. Nem teljesen ertem a negativ kritikakat, nekem bejott.
Azert adok ot helyett negy csillagot, mert teljes aron en sem ezt valasztanam.

Alverde Nagelhärterkur

Alverde Nagelhärterkur
2020. február 3.

17 évig rágtam a körmöm, és most ennek segítségével próbálok leszokni erről az egészségtelen szokásról. Nem hinném, hogy a növekedést gyorsítja, de mindenképpen megérhet egy próbát mindenkinek ilyen áron (700Ft körül van most a Dm-ben).
Az illata jó, és úgy tűnik, hogy valóban beszívják a körmök a gélt. Napi kétszer használom, így hatásosnak bizonyul. 35 nap alatt láthatóan erősebbek a körmeim, és szerintem élvezik is, hogy végre valami kellemes történik velük.
Azért adok öt helyett négy csillagot, mert nem növeszt (leírás szerint nem erre szánták), és mert használtam már jobb körömerősítőt (csak amellett rágtam a körmöm).