tothdyna

1935 pont

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

1935 pont

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 5.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Organic Shop Papaya Juice bőrradír bio papayával és cukorral

Organic Shop Papaya Juice bőrradír bio papayával és cukorral
2020. január 17.

A TBS szemcsés testradírjait szerettem volna vele kiváltani, "biztos jobb az összetétele és az ára is csak a fele maximum" alapon, így indultam neki, szerencsére sikerrel jártam. :)
Én kedvelem az illatát is, picit mázasabb, ragacsosabb kiszedéskor, de picit szétkenem a két tenyerem között és már jöhet is az a testrész, amit le akarok dörzsizni vele (amit persze előtte lezuhanyoztam, mert közben nem praktikus vizezni is, akkor gyorsabban szétmásznak a cukorszemcsék és lőttek a peeling hatásnak).

Phi Jasmine Green Tea Kollagén Booster Fluid Peptidekkel

Phi Jasmine Green Tea Kollagén Booster Fluid Peptidekkel
2020. január 17.

A Desert's fountain-nál már belebegtettem ezt a kedvencet is és mivel eddig még ezt sem értékeltem, jöjjön a dicséret.
Nyáron lesz két éve, hogy megvettem az első üvegcsét, azóta mindig van otthon ebből is. Kedvelem az illatát (bár a D. F-et jobban), ez a folyékonyabb fluid állag is szuper. Sokszor csak belőlük áll a napi rutin: arcmosás, tonik (vagy a jázminos vagy a nerolis-rózsás feszesítő), desert's f. és ez, nah meg melegebb napokon a fényvédő.
Nyár végén már nagyon az üveg végénél jártam, gondoltam, előtérbe helyezem az amúgy kedvelt két Mádara krémem (persze mindkettő sűrűbb, bár az egyik fluid nevezetű, de mélyhidratáló, ezért mégis sokkal nehezebb), de aztán rájöttem, hogy nagyon kedvelem ennek a kis légiességét, nyáron pláne nem lehet mellőzni, ezért gyorsan elhasználtam és jöhetett a korábban azért már beszerzett utánpótlás felpattintása. :)

Phi Desert's Fountain Glycoin és Hialuron Szérum

Phi Desert's Fountain Glycoin és Hialuron Szérum
2020. január 17.

Novemberben kezdtem el a második üvegcsével, meg is lepett, hogy ezt a szívcsücsköt még nem véleményeztem! o.O
2018. nyarán kezdődött a márka és a lányok iránti szimpátiám, azóta a napi rutinom nagy része tőlük származik és persze több barátnőm és ismerősöm is használja nem egy terméküket. A Phi termékek jók, ez az egyik nagy kedvencem.
Szuperül hidratál, imádom az illatát és tényleg bőven elég 2 (extra száraz napokon 3) csepp belőle az egész arcomra, sokáig elég. Csak nappalra használom, és az éjszakák többségére nem is kenek magamra semmi extra hidratálót, mégis oly ritkán ébredek a régen állandó vendég feszülő és ajkak körül olykor piros arccal, ezt nagyrészt ennek a hatásának tudom be. :) Egyszerre vásároltam meg a másik kedvenc Jázminos-zöld teás kollagén boosterrel, sokszor használom a kettőt együtt és mindig használom előtte vagy a jázminos vagy a rózsás tonikot, szóval lehet, hogy együtt ilyen tökéletesek, hogy mindig pihepuha a bőröm és nem húzódik, nem piros (a ráncok mennyiségi és minőségi változásáról nem tudok beszámolni, egyszerűen ezt nem veszem észre, de mióta elmúltam 30 (lassan 7 éve) mindig fiatalabbnak hisznek, pedig régen meg tiniként idősebbnek...), de egyiket se engedném el az biztos. ;)

4 ÖSSZETEVŐ

Nem szabályos INCI név. Kék színezőanyag.

Dimethyl Succinate eo EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Dimethyl Adipate eo EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott