tothdyna

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 5.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Phi Neroli&Rose Feszesítő Arctonik

Phi Neroli&Rose Feszesítő Arctonik
2018. május 20.

Mióta télen nekiálltam a többlépéses arctisztításnak/ápolásnak, azóta minden nap kétszer ezt lögybölöm magamra. Szeretem az illatát (a jázminos zöldteásnál sokkal jobban, azért is nyúlok inkább ehhez), a csomagolása (nekem már az üveges van) nem a kedvencem, de elfogadom, hogy környezetkímélőbb a műanyag palacknál és már megtanultam kezelni. Sosem húzódik utána a bőröm, mint korábbi tonikoktól, bár tény, hogy ez az első, jobb összetételű választásom, így azokkal nem is lehet összehasonlítani.
Remek darab, ha az ember nem (mindig) vattára öntögeti, pláne sokáig tart, úgy az ára is baráti. :)

Phi Coffee Espresso Ébresztő Szemkörnyékápoló

Phi Coffee Espresso Ébresztő Szemkörnyékápoló
2018. május 19.

Szívem szerint 4/5-nek mondanám, mert az illatát én nem kifejezetten kedvelem, de mivel semmi más rosszat nem tudok ellene felhozni, botorságnak érezném azzal lerontani az amúgy bevált termék pontszámát. ;)
Talán egy picit segít a puffadáson is, bár ezt nehéz megítélni, számomra épp elég, hogy a szemkörnyékem hidratált és ezáltal simább/ránctalanabb is. A megfelelő (nekem baromi kevés, szerintem nincs egy fél pumpálásnyi se, talán mint egy színes gombostűfej) mennyiség eltalálása után (első pár alkalommal mindig megmaradt a krém fele, de csak megtanultam óvatosan megnyomni a fejet) pár perc alatt annyira beszívódik, hogy ne érezzem a "nehéz" krémréteget magamon, akár már sminkelhetnék is. A szempillaspirált ilyenkor mázolom magamra.

PomPom Igéző Szemek Szemránckrém

PomPom Igéző Szemek Szemránckrém
2018. május 19.

Alapvetően szimpatizálok a márkával, a habkrémeik nagyon beváltak. De ez a szemkörnyékápoló nekem túl sok. Hiába kenek nagyon keveset, sosem szívódik be, ha előtte fújok magamra arcpermetet, akkor sem, pedig száraznak definiálnám azt a területet az arcomon. Néhány hét próbálkozás után feladtam, szerencsére találtam már jobb utódot. (Bár ennek az illatát jobban kedveltem :( )

4 ÖSSZETEVŐ

Nem szabályos INCI név. Kék színezőanyag.

Dimethyl Succinate eo EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Dimethyl Adipate eo EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott