Tothxheni

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray

Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray
2021. november 8.

Nyáron a melegben iszonyat érzékeny, finnyás bőröm van. Bármitől is, bármikor is pöttyösödöm, akár a pár hónapos kisbabák. Ez viszont csodaszer volt. Nyugtatta és hidratálta a bőröm. Ha napallergia vagy meleg allergia az amim van, akkor bőrnyugtatás, gyulladáscsökkentésre csillagos ötös a termék.
(Tudom, hogy van aki szerint a termálvizes spay = placebó és/vagy léleksimogatás, legyen, viszont ha jól esik, akkor használd.)

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF30+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF30+
2021. november 8.

Őszintén hálás vagyok a terméknek :D Én is miatta használok fényvédőt, sőt, konkrétan csak őt akarnám használni, de nyilván mindenhol out of stock. :(((
Szeretek sminkelni, és szeretem a matt arcbőrt is, úgyhogy heti 5 nap használtam őt, alatta pedig bioderma pore refiner és vmilyen gélesebb hidratálót. A legutolsó az egy clinique patronos id volt. Nálam ez a kombó szupermatt eredményt hozott, egységesebb bőrképet, kevesebb pórust. Le is szoktam arról, hogy matt alapozókat használjak. A hét maradék két napján, és este is testesebb hidratálót és éjszakai maszkokat használtam, gondolom ennek köszönhetem, hogy ez és a pore ref nem szárította sivatagra az arcomat. Bárcsak lehetne még kapni, mert a 3. dobozom igencsak a végét járja és nem úgy tűnik, hogy jönne az utánpótlás, más fényvédő meg egyszerűen nem működik ennyire jól az arcommal (és a lelkemmel).

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém
2021. október 31.

Szuper mattító kis termék. Nekem a napi alap a Clinique hydrating jelly + kék szérum, erre jött a pore refiner majd Eucerin oil control. Így szupermatt mégis hidratált volt a bőröm. Lehet vkinek ez már a túl matt kategória, de én imadtam és így puderre se volt szükségem. Nekem egységesebb bőrkèpet ad ez a termék vagy kombó, és alapozót, bb krèmet is kukáztam. Nálam újravevős darab lett.