Tothxheni

2055 pont

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

2055 pont

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

TIA'M Snail & Azulene Water Essence

TIA'M Snail & Azulene Water Essence
2023. október 23.

Nos, ha valami must have egy pirosodásra hajlamos érzékeny bőrűnek, akkor ez az. Nekem sokkal hatásosabb volt, mint a gg azelain széruma. Reggeli rutinban spf-fel, estiben napozás után, télen, ha kiszárított a hideg levegő, akármikor bármikor pillanatok alatt hidratál és nyugtat. Leginkább nyugtat. Pórusokat sem tömít és nagyon kellemes a használata. Rétegezhető. Most már 2 éve stabilan a rutinomban.

Omorovicza Tisztító Hab

Omorovicza Tisztító Hab
2023. október 23.

Borzasztó módon túl van árazva, plusz túl is van illatolva. Mégis valami elképesztő luxus érzet a használata. Egy 30ml kiszerelés majd 1 évig elég volt, hiszen ha valamiből valóban kis mennyiség is elég, akkor ez az a termék. Őszintén szólva, ha nem lenne érzékeny a bőröm, vagy mondjuk harmada lenne az ára, én tuti ezt használnám hosszú távon is. Effektív, mégsem szárító. Frissítő tiszta érzet.
Egy kit-ben volt, jövök majd a többi termék véleménnyel.

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25
2023. augusztus 30.

Nem rossz termék, tavaly november-március közt használtam. Kicsit testesebb az állaga, mint a megszokott. Van pár mintám az 50es tesóból, majd kipróbálom. De most van egy koreai és egy nivea (igen élesek a határok) kedvenc.