Tothxheni

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 6 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Eucerin Ph5 Lotion

Eucerin Ph5 Lotion
2020. március 26.

Pixis szerzemény. Imádom az eucerin testápolási termékeit, mind szuperül hidratál és gyorsan beszívódik és nagyon tetszik ez a semleges illatuk. Kézkrémből már évek óta csak ebből a termékcsaládból vásárolok.

The Body Shop Spa Of The World Etióp Zöld Kávés Krém

The Body Shop Spa Of The World Etióp Zöld Kávés Krém
2020. március 26.

Impulzus luxusra van szükségem vásárlás eredménye volt, de abszolút nem bántam meg. Nem mondom, hogy innentől csak ezt fogom használni, mert annyira hatásos :D De na, nekem szuperül hidratált, nagyon tetszett az illata, energizáló volt. Plusz ami nálam hatalmas plusz pont, hogy hamar beszívódott és nem kellett órákat várni használat után. Az ára ugyan kicsit borsos, kuponos napokon érdemes lecsapni rá, ha valaki be akarja szerezni.

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Oily Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Oily Skin
2020. március 26.

Nagyjából egy hónapja használom. Sietős reggeleken van, hogy magában, van, hogy púderrel és van, hogy alapozóval (fit me). Ez utóbbinak a hatását abszolút megtolja. Nem mondom, hogy néha nem zavaró az illata, de egyedül ennyi problémám van vele. Szerintem az arcomnak nagy melegben lenne megváltás ez a formula, még ilyen hűvösebb idő van, azért elbírja a bőröm az éjszakai hidratálást és a pakolásokat a krém mellett is.