tramit

Regisztráció dátuma: 2017. február 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. február 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bobbi Brown Vitamin Enriched Face Base

Bobbi Brown Vitamin Enriched Face Base
2018. június 11.

Innen-onnan ódákat hallottam róla, gondoltam üsse kő, kipróbálom.
Az én bőröm kombinált, nagyom kell vigyáznom, hogy ne kenjek belőle sokat az arcomra, de ha veszem a fáradságot és szépen eloszlatom (nem csak az "arcomra dobom"), akkor tényleg egészen zseniális. Hosszan hidratálja a bőröm, gyorsan beszívódik, remekül lehet rá sminkelni.
Nem gondoltam volna, hogy egy krém ekkora különbséget képes tenni, örülök, hogy beruháztam rá, és kitapasztaltam, hogyan, mennyit a legjobb használni belőle. :)

Schwarzkopf Beology Hidratáló Hajpakolás

Schwarzkopf Beology Hidratáló Hajpakolás
2018. április 20.

Dimethicone-nal teletömött termék, ami nyilván ad egy puhább, csúszósabb érzetet a hajnak, de ez a felszín, hidratálni nem hidratálja. Nehéz kiöblíteni, ha nem sikerül, tömött, kellemetlen tapintású lesz a haj. A tégely pedig az őrületbe kerget: 2-3 ujjam fér bele, alig tudom kipiszkálni belőle a hajpakolást.
Nem ajánlom, vannak ennél sokkal jobbak is.

Gosh To Be Cool In Copenhagen Szemhéjpúder Paletta

Gosh To Be Cool In Copenhagen Szemhéjpúder Paletta
2018. március 9.

Gyönyörű, hideg tónusú matt árnyalatok. Nagyon könnyen elkészíthető velük egy mindennapos, csinos utcai smink, de egy szépséges füstös szem is. A színek szuper tartósak, és nagyon könnyű egybedolgozni őket. Nagyon örülök, hogy találtam egy olyan hideg tónusú palettát, amelyben egy színre sem tudom azt mondani, hogy na ezt biztos soha nem hordom.
Első használat előtt érdemes swatcholni, ismerkedni az egyes színekkel, mert némelyikük (különösen a sötétebbek) pigmentáltabbak, mint a többi.
De egyébként alap-sminkpalettának csillagos ötös.