trianka

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

The Body Shop Chocomania Szappan

The Body Shop Chocomania Szappan
2013. március 12.

Én is ajándékba kaptam egyet a vásárlásomhoz, de bár inkább ne adták volna. Eleve a Chocomania a Body Shopnak kb. az egyetlen illata, amit nem bírok, kifejezetten émelyítőnek tartom, de gondoltam, azért elhasználom, hátha ezen kívül nincs vele baj. Hát volt. A radírozó szemcséket sehogy sem tudtam ideálisan használni, annyira gyorsan nem olvad a szappan, hogy a kezembe kerüljenek, ha meg magát a szappant próbáltam a bőrömhöz dörzsölni, akkor sértő módon karistolt. A bőröm pedig minősíthetetlenül kiszáradt utána, a kezemet tegnap óta nem sikerült visszahidratálni. Nem fogyott el, de még egyszer biztos nem engedem a közelembe.

The Body Shop Kókuszos Testvaj (régi)

The Body Shop Kókuszos Testvaj (régi)
2013. február 22.

Eddig nagyon imádtam az összes Body Shopos testvajat, amit próbáltam, ez sem kivétel. Kiválóan hidratál, az állaga sűrű, kissé nehezebben beszívódó, és az isteni illat, ami minden vásárlásba belecsal ebben az üzletben, de szerencsére még egyszer sem bántam meg. Nekem egy ilyen tégely 4-5 hétig szokott elég lenni, ami más értékeléseket olvasva kevés, de mindennap használom, egész testre, és nem sajnálom a mennyiséget, mert ha már megvettem, vegyem is hasznát rendesen :)

Lush Twilight Tusfürdő

Lush Twilight Tusfürdő
2013. február 20.

Az illata nagyon finom, a karácsonyi kiadású tusfürdők közül magasan ez tetszett a legjobban, pedig eredetileg a Ponche keltette fel az érdeklődésemet, de aztán mégis ennek sikerült meggyőznie a boltban, egy kis kiszerelés erejéig. A levendulához keveredik még egy plusz édeskés illat, amit nem igazán tudok azonosítani, de az dobja fel igazán a tusfürdőt, kellemes hangulatot ad a használata. Kicsit nehezen habzik fel, de ha először a kezeim között habosítom fel, és utána oszlatom el magamon, akkor megszűnik ez a probléma. Egyáltalán nem szárít. A csillámok nekem is mind a flakon aljára vannak süllyedve, de ezt nem is bánom túlságosan, mert nem vagyok nagy csillámrajongó, így viszont már előre rettegek a naptól, amikor majd mind egyszerre fog a kezembe ömleni :D