tric

Regisztráció dátuma: 2013. november 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. november 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Alverde Repair Haarspitzen-Fluid

Alverde Repair Haarspitzen-Fluid
2019. augusztus 20.

2 flakonnal használtam, most fogyott el a második. Az első egészen jót tett, a második sajnos semmit sem csinál. Nem tudom, hogy megszokta e a hajam, vagy mi történhetett, mindenesetre adok rá egy hármast, mert másodszorra már pazarlás volt megvennem. :(

Isana Provence Tusfürdő

Isana Provence Tusfürdő
2019. augusztus 7.

Sajnos nekem fájni szokott a fejem a levendulától. :D A Rossmannban nézelődtem, mert kellett már egy új tusi. A barátom nagy levendularajongó, és mivel hajlamos az én cuccaimat használni, mert az valahogy mindig jobban bejön neki, gondoltam a kedvére teszek ezzel. Amúgy is kell egy esti tusfürdő, ami nyugtat, meg egy reggeli (citromos-mentás), ami felpörget. Ez megnyugtat, és főleg az tetszik benne, hogy nem szédítően levendulás. Arra a rövidke időre még kellemes is. :) Egyetlen, amiért nem szeretem az Isana tusikat, az az SLS. :(

Alterra Gránátalma Növényi Szappan

Alterra Gránátalma Növényi Szappan
2019. június 15.

húúú nagyon fini illata van! egy műanyagtálacskában tárolom a fürdőszobában, és mikor elsétálok előtte mindig árad ki az illata. fürdésre használom, nem szárít is megmarad a gyümisessége viszonylag sokáig. az egyetlen, amitől szomorú vagyok, hogy nagyon gyorsan fogy :(