tric

Regisztráció dátuma: 2013. november 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. november 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter
2021. április 4.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Alapjáraton a legtöbb Alverde cuccal elégedett vagyok, ha muszáj műanyagos verziót vennem kozmetikumból vagy tisztálkodószerből, nagy eséllyel ezt a márkát választom.
Ez a pakolás nem tudom, miért nem működik nálam, ha ennyi embernél igen, de jó lett volna, ha beválik. Egy magyar márka hajpakolását használtam eddig amivel tökéletesen meg vagyok elégedve, csak arra most nem tellett a keretből. Ezért választottam ezt és reménykedtem, hogy hasonló lesz, de a közelébe sem ér. Attól tartok, talán még ront is a hajamon, mintha picit sprődebb lenne, mióta használom.
Próbáltam leave inként de furcsa, összetapadt lett tőle a hajvégem pedig keveset tettem rá belőle. Száraz hajra kenem mosás előtt és 30-40 percet hagyom fent. Könnyen el lehet oszlatni, kimosni sem nehéz és az illata sem annyira vészes. Sajnálom, hogy nem használ, ha nem is ront.

Cosmio Fehér Agyag (Kaolin)

Cosmio Fehér Agyag (Kaolin)
2021. január 9.

a baleának nagyon bevált az agyagos cinkes maszkja, úgyhogy vettem fehér agyagot (cinket belsőleg fogyasztok mondjuk)
én az egész arcra szoktam kenni, 5-10 percig hagyom fent, aztán lemosom, szépen lehúzza a pirosságot.
néha rozsliszttel mosom a hajamat, abba is szoktam keverni, és abban is szépen beválik
iszonyat jó cucc:)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
2021. január 9.

finom illata van valóban, de olyan durván erős, hogy már zavaró. viszont a száraz bőrt pikk pakk rendbe rakja, úgyhogy csak az illata miatt húzom le egy csillaggal.