Trixa

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 7.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 7.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Clinians Correct Rughe Arckrém

Clinians Correct Rughe Arckrém
2016. augusztus 8.

Help!!! Tavaly a gyógyszerész barátnömtől kaptam egy mintát.Egyszerűen frenetikusan jó,de azóta sem találom sehol!!! Van még egyáltalán ez krém? Vagy már befejezték a gyártását?

Neutrogena Visibly Renew Testápoló Balzsam

Neutrogena Visibly Renew Testápoló Balzsam
2016. augusztus 8.

Az én bőröm világ életemben száraz volt ,kipróbáltam már vagy százféle testápolót,Niveától kezdve Garnier-ig mindent,de semmit nem használtak.Eddig valahogy (nem is értem hogy) de a Neutrogena kiesett a szórásból.Féléve megvettem az elsőt ,ezt a tégelyes ,feszesitő variációt...Az árával semmi bajom,szerintem teljesen korrekt,a krém pedig egyszerűen szenzációs!!!! A bőröm ennyire pihe-puha,lágy , hidratált még nem volt ! Természetesen figyelek rá,hogy a napi 2liter vizmennyiséget megigyam ,ami nagyban számit a hídratáltságban,de számomra ez a testápoló nagyon bevált! Én is érzem az esti zuhanyozáskor ,hogy van egy kis finom réteg még a krémből,de ez egyáltalán nem negatívum,szóval nem zavaró. A feszesítést ne két hét után várjuk!Én most veszem észre ,de emellett én tornázom is,szóval a kettő együtt észrevehő.Én már a harmadik vagy negyedik doboznál tartok,a fene se számolja :))Talán még kipróbálom ennek a variációnak a flakonos változatát.

Beaute Mediterranea Botox Like

Beaute Mediterranea Botox Like
2016. augusztus 7.

Kb egy hónapja használom,általában netről rendelek mindenféle krémeket,mert sokkal olcsóbban lehet hozzájutni jó minőségű termékekhez.15 ezret egy számomra még ismertlen kencéért nem adtam volna, de a Vivre oldaláról 5000! forintért kaptam meg.Az első napokban szinte semmit nem láttam változást,én a kevert bőröm miatt csak éjszakára használom de most hogy elmúlt egy hónap kb,a kis ráncokat teljesen kisimította,a bőröm üdébb,a pórusokat is összéb húzta,és ami szerintem a legmeggyőzöbb,hogy péntek délután,egy fárasztó,húzos hét utolsò napján,egy barátnőm, aki már két hónapja nem látott,azt mondta hogy nagyon kivagyok simúlva.:)Maga a krém,vagy emulzió inkább,olyan mint egy lemosó arctej,pippetával lehet adagolni,és felkenés után selymes érzetet ad.Nekem nappalra sok lenne, de éjszakára szuper.Azért adok rá öt csillagot mert ár/ érték arányban szerintem jól teljesít,de hangsúlyozom,én 5000 forintért jutottam hozzá.15 ezerért max 3 kapna.Újra venni valószínűleg nem fogom.